Amatéři Videochat Erotická seznamka Tabule Amatérská videa Amatérské fotky Feromony, Afrodiziaka
Přepsat Výchozí Do oblíbených
Přihlášení do Zákulisí
Online: muži 70 | ženy 11 | páry 4
Nyní chatuje 42 uživatelů
 
Přidáno 4.4.2007, 16:18 - Zobrazit deník uživatele
ikona
Deníčku,jsem asi moc smyslná.Představuji si,že jsem na návštěvě u kamarádky a jejího přítele.Můj manžel je mimo domov na tři dny a mě je smutno. Kamarádka je nádherně stavěná blondýnka a její prsy 6 mě už dlouho vzrušují. Také mě nedávno prozradila,že jsou s Honzou oba BI.
Přidáno 16.3.2007, 15:21 - Zobrazit deník uživatele
ikona
!286!vzdy v patek a v sobotu kdyz mame byt jen pro sebe honime spolecne v nasi mistnosti "DVA KLUCI V AKCI" kdo ma zajem a bude mit aktivni webku muze vstoupit a uzivat si s nama..!283!
Přidáno 13.3.2007, 17:12 - Zobrazit deník uživatele
ikona
nie však vždy je to len o rýchlovkách... niekedy má človek chuť vychutnať sa každý centimeter tela toho druhého... ked si chlap ľahne na brucho a na krížovú oblasť mu nalejem trošku červeného vína pomaličky zlížem, vidím ako mu až naskakuje husia koža...!270!
Přidáno 12.3.2007, 10:40 - Zobrazit deník uživatele
ikona
sentra kraska1 modelkaaa !261!
Přidáno 26.2.2007, 06:20 - Zobrazit deník uživatele
ikona
Moc se omlouvam vsem kterym jsem jeste neodepsala, ani nevite kolik casu bych u toho musela stravit. Nikdy by me nenapadlo ze se na mne vrhne tolik rostaku :-) Mejte se zatim vsichni moc hezky PA KATERINA !321!
Přidáno 25.2.2007, 17:50 - Zobrazit deník uživatele
ikona
poznáte ten pocit, ked potrebujete ísť von a cítiť ho v sebe.. ked ste mokrí len pri pomyslení na to ako ho tam vrazí? ked idete niekam von, a obzeráte chlap a ich rozkroky a hádate čo sa pod tými riflami skrýva :-) zbožňujem rýchlovky... ked si jemne pripitá a mášš v očiach iskru a on ťa tiež chce.. ked ťa oprie niekde vo výťahu, alebo kdesi v kúte a vrazí ho tam až zalapám po dychu... a zarazí ho až po koreň... toto si chcela moja... ach počujem jeho vzdychy... bože to je super.. povie a už si zapína rázporok :-) p.s. ale to je dobré iba občas.. inak si i ja žiadam pozornosť a aspoň 2 orgáče.. o tom zas inokedy!286!
Přidáno 20.2.2007, 12:13 - Zobrazit deník uživatele
ikona
Možná je to nenormální,ale aktivní sex dělám už od sedmé třídy,což je už 26 let a zatím se mi neomrzel.O ženě se řekne,že je nymfomanka,ale co je chlap,který chce sex alespoň 3x denně? Problém je pro něj,tedy alespoň pro mne partnerka.Mám stálou,ale znáte to,únava,že otravuju a tak.Řeším to alespoň formou inzerátů a občas mám štěstí,ale to je spíš šafrán méně vzácný,než kolik dostávám odpovědí.A když,tak to jsou odpovědi z Čech a to je z ruky.Vypadá to,že ženy na Hané nemají skoro o sex zájem. Nemám postavu Ramba,ani nejsem krasavec jako Pitt.Nějak mi za ty roky spíš naskočilo bříško a ubyl vlas,ale to co jsem se v mládí naučil, ovládám na výtečnou.Ostatně částečně jsem vidět na svém stříííkacím videu. Občas si říkám,jestli nejsem málo rostlý,však víte kde.Skoro v každém videu jsou obří...
Přidáno 18.2.2007, 22:24 - Zobrazit deník uživatele
ikona
Já Ti říkám Irčane a Ty mne nazýváš princeznou... Říkáš o mne, že jsme příliš chladná a já mám přitom jen strach, že až naše těla zdrogovaná vášní konečně zapadnou do sebe, bude mne to stát více, než zdravý rozum. Přijdu o svůj život, o vzácnou tekutinu, která koluje v říčkách mých tepen. Po kapičkách se přesunou do bezpečí Tvých hladových úst, vypiješ a vychutnáš si je jak sladky, kořenitý Cagor. Vypjaté k bolesti a zvlhle vyzývající budou má ústa i rokliny slastného zadostiučinění. Tak hladová jsou Tvá přání, tak úslužná jsou ta moje, krásný kníže pekel...!74!
Přidáno 18.2.2007, 21:51 - Zobrazit deník uživatele
ikona
Jsem tu, abych našla jediného muže. Muže neobyčejné síly, dlouhých vlasů svázaných do copu. Jeho svalnaté tělo je určené jen mně. A moje křehké, bílé tělo je naopak určeno jeho hrám. Je stvořen k tomu, aby mne spoutal svou silou, aby mi ukázal bolestnou podobu lásky.!130!
Přidáno 18.2.2007, 10:21 - Zobrazit deník uživatele
ikona
niekto vraví že romantika je korením života... pre mňa určite nie.. som za živočíšno, za to čo dreime kdesi v nás... prídem do tvojho kanclu, zamknem... pozrieš nechápavo na mňa- čo robíš... pristípim k tebe odsuniem ťa na tvojom veľkom koženom kresle... rozopínam rázporok... neblbni vravíš, ale chytíš ma za vlasy... - mám na teba chuť- vravím - tak fajči, ty malá kurvička- povieš... oliznem gulky, nejdem hned na vec... pomaly olizujem vidím ako sa dvíha k životu... podme, moja- vravíš.. chytíš ma riadne za vlasy.. fajči už... zasuniem ho do hrdla... - ešte až po koreň - vravíš - nepočula si? vyberieš ho a prefackáš ma ním po líčkach.. popros si o neho... lačno sa po ňom vrhám... - fajči ty malá suka-počujem tvoje vzdychy.. je po prac. dobe tak si to môžeš dovoliť...a všetko spap...

<< Předchozí  1 2 3 ... 138 139 ... 140 141 142  DalšíTOP amatérská videa
0:07foto-galerie
0:38foto-galerie
0:18foto-galerie
1:20foto-galerie
TOP amatérské fotky
foto-galerie
foto-galerie
foto-galerie
foto-galerie
TOP amatéři uživatelé
onipraha2
onipraha2

Praha
(30), Hetero
foto 18, video 3

sarkamasaze
sarkamasaze

Praha
Hetero
foto 2, video 0

majka66
majka66

Vysočina
Bi
foto 26, video 7

tapinka
online tapinka

Plzeňský
(48), Hetero
foto 8, video 0

Náš TIP!
mujrobertek.cz