Amatéři Videochat Erotická seznamka Amatérská videa Amatérské fotky Casino online Feromony, Afrodiziaka
Přepsat Výchozí Do oblíbených
Přihlášení do Zákulisí
Online: muži 121 | ženy 22 | páry 8
Nyní chatuje 65 uživatelů
 
Zpět na témata
Seřadit:

Autor Zpráva
9.3.2014 - 22:48
i tito "ostatní" mají své dny!
mají své dny! Mají i devianti a kriminálníci duši.Jen na jiném místě než my ostatní.Znám chlápka co bručel 11 let, a kazisvět, jen že má taky Duši. Vlastně bych řekl, že ke každé ženě se chlap může jeden a tentýž chovat jinak, záleží co v něm ta dotyčná vyvolá za EMOCE!
14.12.2010 - 13:18
Re: Hrůza všech hrůz
Myslím docela častý příběh... setkal jsem se s tím, napravit to lze citlivým přístupem. Neházej flintu do žita, i lesbička se mnou začala mít orgasmy. To, co předtím považovala za orgasmy, rozhodně orgasmy nebyly. Takže není nikdy pozdě začít a jak to popisuješ, může se to u tebe snad jen zlepšit.
6.12.2010 - 13:51
Hrůza všech hrůz
Protože jsem uvěřila klukům, že jsem odporná a hnusná a začala se tak cítit, tak mně akční teta dala inzerát, když mi bylo 18 let. Jediný, kdo mi napsal, byl o 13 let starší proplešatělý zrzek, cca 170cm vysoký s 10cm velkým pérem a očima, co každou chvilku mohly vypadnout z důlku. Já byla ráda, že mám aspoň někoho a proto, že se ke mě choval líp než kluci na gymplu, tak jsem se do toho perverzníka zamilovala. O moje poprvé se pokoušel ještě něžně, když jsem ho pozvala na oslavu svých 19tých narozenin. Bohužel se dostal jenom kousek a já se stáhla. Druhý den jsem začala silně krvácet - asi opožděný menses, po tom stresu se to spustilo a možná mě i trochu načal. Za pár týdnů mě pozval na večeři a na chatu, pod kterou měl vinný sklep. Hned ten večer jsem byla moc vzrušená a doslova tekla jak vodovod. Jemu se to hnusilo a tak mě každou chvilku honil do sprchy a sahal na mě div ne v gumových rukavicích. Pak mě ho tam bez předchozí přípravy vrazil a ta bolest byla hnusná. Pak mě tam zkoušel strkat prázdný obal od laku na vlasy a já prosila, že to studí a nechci to. Nakonec jsem zase musela do sprchy a on řekl, že na hygienu moc nejsem, moje šťáva pro něj znamenala to samý, co kyselina sírová, že prý mu nevoním a nelíbilo se mu to se mnou a podle něj jsem si to udělala prstem a nebyla panna, když jsem nevycedila půl litru krve jako při potratu. Po tom všem mě zavezl domů a už se neozval. Dodnes se mi tenhle zážitek s hrůzou vrací, mám obrovské trauma, partnery, co jsou sobci a myslí jen na svoje uspokojení a opakovanou léčbu antidepresivy, která nemá moc velký efekt. Toť můj překrásný zážitek. Zhruba před rokem se mi ten násilník ozval a omluvil se. Prý měl 5 let přítelkyni, co byla vysazená na s/m a tyhle praktiky milovala. Myslel si, že každá žena to má ráda. Nakonec napsal, že se bude modlit za to, abych se uzdravila. Ale u koho? V co násilníci a devianti věří?


TOP amatérská videa
3:43foto-galerie
2:30foto-galerie
1:04foto-galerie
3:06foto-galerie
TOP amatérské fotky
foto-galerie
foto-galerie
foto-galerie
foto-galerie
TOP amatéři uživatelé
kewe
kewe

Jihočeský
Hetero
foto 3, video 0

misamisa
misamisa

Plzeňský
Hetero
foto 2, video 2

wrtulle
wrtulle

Praha
(22), Bi
foto 3, video 0

mydvavtom
mydvavtom


Bi
foto 2, video 1

Náš TIP!
mujrobertek.cz