Amatéři Erotická seznamka Amatérská videa Amatérské fotky Získej VIP členství Získej TOP profil Videochat Tabule
Přepsat Výchozí Do oblíbených
Přihlášení do Zákulisí
Online: muži 90 | ženy 14 | páry 7
 
Přidáno 10.7.2024, 21:57 - Zobrazit deník uživatele
ikona
Hledam ženu,co mě v sexu zničí !283!
Přidáno 9.7.2024, 18:08 - Zobrazit deník uživatele
ikona
Som tu nový.... Porozhliadnem sa a začnem pridávať nejaký obsah :) Rád sa natáčam tak hádam sa vám to bude páčiť... Kľudne napíšte čo by Ste chceli vidieť.... Možno splním Vaše želanie :)
Přidáno 3.7.2024, 09:56 - Zobrazit deník uživatele
ikona
Profil mám ráda sex inzeruje jak je dobrá v sexu a když napíšeš tak akorát trapně nabízí fota a videa kterých je plný net. Za mě úplný koště.
Přidáno 17.6.2024, 23:44 - Zobrazit deník uživatele
ikona
Ahoj, jsem pár většího věkového rozdílu ( ona 49 baculka a on 32 štíhlý). Delší dobu Nás láká zkusit sex s jiným párem nebo ženou na nudapláži v Praze. Teď nechodí tolik lidí na nudapláž tak myslíme že by to šlo. Měl by někdo zájem jít s námi dne 18.6.? Ještě máme otázku je blbý přímo oslovit někoho na nudapláži, a jaká by byla vaše reakce kdyby Vás někdo oslovil takhle na nudapláži?
Přidáno 9.6.2024, 22:39 - Zobrazit deník uživatele
ikona
Pořídila jsem si kalhotky s kolikem. Chození po venku je hnedle snazší ... Miluji ten pocit mít ucpanou prdel.. ten pocit si sednou v autobuse a cítit jak se kolik ucpe prdel více .. Jako správná ( nejen) anální devka je mou povinností mít v prdeli kolik. Miluji když sem na diskotéce a najde se někdo kdo chce to mrdat. V týdnu jsem si to rozdala v noci u sochy u hlavaku .. Byla jsem v Lucerně a při odchodu mě šel jeden vyprovodit. Byla jsem nalitá a pěkně nadržená. Opřela jsem se o sochu a sáhla mu to kalhot a vytáhla ho. Začla jsem ho kouřit a jeho ruku dala pod sukni kde jsem byla na ostro .. Začal mě prstit a všiml si koliku. Vytáhl ho otocil si mě a vrazil mi ho do prdele .. Bylo mi jedno že okolo prochází lidi.. mrdal mi anál a mě se chtělo chcát. vyhrn...
Přidáno 8.6.2024, 03:02 - Zobrazit deník uživatele
ikona
Rád najdu někoho co mne v brzké době,bude používat jako děvku na perverzní, tvrdý různý akce,na cokoliv co přikáže a bude mým pánem a já jeho hračkou.Kterou bude trestat,ponižovat,ničit, nuceně mne k něčemu přinutit,a bez ohledu ke mně mne jako bezcennou děvku,používat.Jsem z Prahy,stačí napsat a můžu být hned k dispozici,a buď mne říct kde mám být a tam mne překvapit,nebo si řekneme scénář a ten z realizujeme,to podle domluvi.Tesim se , jsem devka co si zaslouží to nejhorší,nejzlejsi,a nejbrutálnější akce,zacházení a přístup.Potrebuju ztrestat!289!!178!!261!!116!
Přidáno 1.6.2024, 14:15 - Zobrazit deník uživatele
ikona
Takhle jednou jsme byli s bývalou u rybníka , nádherné počasí tak jsme se šli po koupání projít až jsme došli k jednomu molu tam si sedli kochali se krásnou přírodou a povídali si až došla i řeč na sex a nějak na přítelkyni přišla chuť a já jako gantlemen jsem jí podal pomocnou ruku krásně se uvelebila na mě opřená zády ke mě a protože tam bylo vidět z celého okolí tak jsme byli trochu diskrétní . Já si hrál s jejími bradavkami a ona si hrála se svou lasturkou byl to pohled pro bohy když si pod plavkami pohrávala s poštěváčkem a občas si zasunula i prstíky do rozmáčené lasturky až se udělala její mokré orgasmy byly neuvěřitelné měla celé plavky zmáčené . Tak moc nás to vzrušilo že při cestě zpět k vodě jsem jí v jednom křoví ohnul a projel jí až do úplného konce tekla ona a já jí naplnil a...
Přidáno 30.5.2024, 11:39 - Zobrazit deník uživatele
ikona
Do naší firmy nastoupila nová mladá uklízečka. Vypadá pěkně se střední postavu, pěkným poprsím. A zadeček má.. tak jí zkusím zbalit a uvidíme... Pár dní to trvalo než jsem jí sáhnul na zadek a ani jsem nedostal facku... Ale nechce se ani vyfotit ....
Přidáno 23.5.2024, 09:52 - Zobrazit deník uživatele
ikona
Jsem rozčarován jak pořád Zákulisí posilá zprávy !Dnes mi jich přišlo už 8 !Posílaj jedno a to samé stále dokola.Měl jsem jeden den jich 17!Pokud náhodou je dám na černou listinu tak za chvilí už to tam není!Je to strašné!Má to být zábavný web a oni stále obtěžují!

 1 2 3 ... 186 187 188  Další  >>


NÁŠ TIP: Erotická seznamka

TOP amatérská videa
0:50foto-galerie
1:32foto-galerie
0:23foto-galerie
0:11foto-galerie
TOP amatérské fotky
foto-galerie
foto-galerie
foto-galerie
foto-galerie
TOP amatéři uživatelé
sexklucina
sexklucina

Liberec
Hetero
foto 1, video 6

fotovidejko
fotovidejko

Český Krumlov
Hetero
foto 0, video 11

johns
online johns

Praha
(39), Hetero
foto 0, video 0

rednol
rednol

Hradec Králové
Bi
foto 1, video 0

Náš TIP!
Erotické masáže Praha