Amatéři Erotická seznamka Amatérská videa Amatérské fotky Získej VIP členství Získej TOP profil Tabule Videochat
Přepsat Výchozí Do oblíbených
Přihlášení do Zákulisí
Online: muži 150 | ženy 14 | páry 6
 
Uživatelské deníky - Poprvé a asi naposledy jsem s někým s...
Přidáno 2.5.2023, 03:15 - Zobrazit deník uživatele
ikona
Zjistil jsem že jsem žárlivý typ.. Má někdo stejnou zkušenost?

Roky jsem zkoušel přítelkyni přemluvit k trojce atd. nechtěla ale zkoušel jsem to občas nadhodit. Bez úspěchu.
Nedávno jsme si udělali pěkný večer, trošku víc popili a opět na mou touhu přišla řeč až jsem to završil slovy že na to stejně nemá, že je moc stydlivá a ani by se nesvlékala před cizím chlapem jen aby se mu ukázala.
Načež mi to bylo vyvráceno s dohodou že může něco proběhnout, s někým mladým pokud budou sympatie ale že u toho nesmím být. S tím jsem nesouhlasil skrze bezpečnost a kompromis tedy že budu v jiné místnosti pokud to bude v budově anebo poblíž pokud by to bylo venku, v autě nebo tak. Další podmínka, společná že dotyčný musí mít ochranu, orální sex jsem říkal že to nechám na ní, jestli bude mít chuť tak klidně může ale výstřik na tělo. Bylo spoustu dalších dohod, kritérií atd.
Začalo tedy hledání, určitě jsme nechtěli někoho známého aby pak kolovaly drby. Ozvalo se hodně chlapů, většina o dost starší než jsme chtěli. Když už někdo mladší tak na druhý den neodpovídal a bylo to furt dokola. Přítelkyni už to nebavilo a říkala že je to stejně blbý nápad a kašlem na to. Nějak tomu nevěnovala pozornost, já si občas s někým napsal a když to vypadalo nadějně tak jsem ji o tom řekl ale vždy si našla nějaké ,,ale,, .
Tak jsem si řekl že jediná šance prostě přeskočit její schvalování a najít někoho dle jejich preferencí sám.
Celkem brzo se našel jeden který by mohl být ideální vším co chtěla, dokonce nepřestal komunikovat. Tak jsme si pár večerů po sobě psali. Byl mladší o 2roky než ona, sportovní postava a říkal že je dominantní, jen mě znepokojovala jeho výbava !271! 21/6... oproti mé 14/4 to bude až moc velký rozdíl. Říkal jsem si že ji roztrhá, když zkoušela dildo 20cm, na délku prostě nevlezlo ani náhodou. Ale psal jsem mu že musí opatrně na ni.
Říkal že všechno v pohodě a jestli raději nechceme trojku, jestli vážně chci být někde mimo to. Bohužel, ona to tak chtěla, cítila by se prej trapně kdyby se mi musela dívat do očí při tomhle.
Byl jsem s ním domluvený na určité datum, že přijede a potkáme se na jedné odlehlé louce u lesa. Na ten den jsem upozornil i přítelkyni že si zajdeme na film do kina, ona že si dá víno a já budu řídit, půjdeme se potom někde projet a tak.

Přišel ten den, schválně jsem ji nechal asi týden bez sexu a tenhle den jsem ji neustále provokoval, osahával a naléval do ní víno už od oběda. 17:15 kino, co na sebe? Říkal jsem že po tom víně ji bude v kině horko ale že potom večer když někde půjdeme, bude ji zase zima. Tak ideální nápad, sukni a do kabelky punčochy. Dokonce se jí líbil i můj nápad ať si pod sukni nebere spodní prádlo, ať si můžu v kině občas pohrát. Po filmu jsem hlídal čas ať jsme včas na domluveném místě ale zatím jsem ji nic neřekl. Prošli jsme si ještě město a za chvíli že se pojedeme někam projet. Až jsme vyjeli z města, opatrně jsem začal připomínat naši nedávnou dohodu. Byla v dobrém opojení a hrdinsky řekla že s tím fakt nemá problém, jen ji unavuje každý večer dopisovat s někým jiným a nic z toho. Tak jsem přiznal že jsem vše vyřešil a dnes někdo přijede, nevěřila ale rychle ji přešel úsměv na tváři když zjistila že si nedělám srandu. Chvíli mlčela, četla si mou konverzaci s dotyčným a řekla že mě nesnáší. Dojeli jsme na místo a zbývá necelá hodina, moc jsme nemluvili ale chtěl jsem ať se uvolní, takže jsem ji začal hladit a prstit. Někdo šel okolo tak jsme vylezli z auta a protáhli se. Posadil jsem ji do kufru a pokračoval prstama. Říkala mi že pokud nedojede stejný člověk jako na fotce, tak to balíme a že mám být poblíž kdyby náhodou. Byla krásně vzrušená a mokrá.
A je to tady, přijíždí. Říkám mu že popojedeme kousek dál mimo polní cestu. Zaparkoval a já odjel asi 30 metrů od jeho auta. Mladá začala stresovat že jsem měl pravdu, že to nedá, že si to rozmyslela, pak zase že ne, že je to blbé to teď zrušit. Šli jsme k jeho autu, dával jsem ji do ruky pro jistotu 2kondomy. Pozdravili jsme se, představili, chvíli pokecali. Přišlo mi to hrozně trapné chodit okolo horké kaše když jsme všichni věděli proč tu jsme. Zeptal jsem se jestli v autě, na autě, u auta? V jeho autě prej moc místa neni, tak jsem říkal že teda venku a odešel jsem zpátky do našeho auta s radostí že aspoň něco uvidím a uslyším. Asi 2 minuty si povídali u jeho auta a potom se obrátili ke mně a šli volnou chůzi za mnou. Říkal jsem si co je, jestli ho odmítla a kašlem na to nebo co. Řekl že je celkem vystrašená a že se o tom bavili a bude lepší když budu s ní. Že to bude lepší pokud ji budu svlékat já a celé to začnu, že se pořádně uvolní a půjde to líp.

Jdeme na to, beru z auta deku a vybírám nejbližší rovné místo. On si sednul a my se začali líbat, pevně jsem ji mačkal prsa i zadek aby byla připravena pokud by to bylo tvrdší než je zvyklá. Vyslékám ji a má na sobě už jen podprsenku a sukni. Pokládám ji na zem, sundávám podprsenku a cucám bradavky, silně a vím že jindy by řekla au ale teď jen hlasitě vzdychla. Rukou cítím jak teče vzrušením a sundávám ji sukni. Začínám ji lízat a vidím že ten kluk se začíná zapojovat a sahá ji na prsa. Sundavá si boty, tepláky a osahává ji. Když přestanu lízat tak si hned sáhne a strčí ji tam prsty. Pokračuji v lízání a vidím že on si klekne. I přítelkyně to zpozorovala a asi ještě nebyla připravená tak si sedla a začala mě vyslékat, tím ho zastavila.
Pomohl jsem ji vysléci mě a hned začala kouřit. Asi se potřebovala ještě víc uvolnit. On ale nečekal dlouho a vzal její ruku kterou se párkrát pohladil po trenkách a poté ji strčil do trenek. Ona s mým pérem v puse řekla jen ,,ty vole,, a bylo vidět jak zrychlila tempo a začala být hodně chtivá. Kouřila mě o dost rychleji a hlouběji, mu stahovala trenky pod prdel a začala ho honit. Každou chvíli ji ujížděl zrak a ujišťovala se jestli je fakt tak velký. Najednou přestala tak jsem zpozorněl a ona už si obouma rukama drží jeho kládu, máčka ho, zkoumá ho a už si s ním jezdí přes rty. Vypadá že s ním má celkem problém, měla tam teprve žalud a už vypadalo že má plnou pusu. Zkouší jak hluboko do krku to zvládne ale rychle se nadavuje a tak raději kouří a jednou rukou ho stahuje. Chytil jsem ji za zadek a malinko zvedl aby pochopila že nemá sedět na patách ale má si kleknout. Roztáhl jsem ji nohy a zajel hlavou pod ni, neuvěřitelná potopa jakou jsem u ní nikdy neviděl. Ze začátku se trošku vrtěla ale po chvíli se vůbec nesoustředila na mě.
V ten moment přišly první náznaky toho že bych celé věci mohl litovat. Chvíli jsem sledoval jak si ho užívá a že vůbec neregistruje že tam jsem já.
Z myšlenek mě ale vyrušil on, kdy ji zastavil, položil na záda a chtěl vidět konečně na živo ten její skvost. Několikrát ji pochválil kundičku, párkrát ji osahal, potom několikrát olízl a nasál její pysky. Ona se prohla v zádech a bylo vidět že je fakt extrémně vzrušená. On ji ještě chytl pysky, rozevřel ji a hrál si. Pak se mě zeptal jestli teda v pohodě, řekl jsem samozřejmě. A on se ptal jak to má ráda. Ona se přetočila na všechny čtyři a řekla takhle. (Přitom takhle to moc často neděláme a většinou nechtěla).
Probudila se ve mě nějaká žárlivost a měl jsem sto chutí to celé ukončit. Ale opět mě přerušil a říkal ať ji podržím, nechápal jsem a pomalu jsem se přiblížil k ní a chtěl jsem ji chytit. Říkal podrž ji pysky, pořádně je roztáhni a drž. Tak jsem teda natáhl ruce a co nejvíc ji otevřel. On už si ho držel a jezdil po její rozevřené pičce.jeste jí říká ať se prohne v zádech, ať si dá ruce na záda a ona na slovo poslouchá. On ji jednou rukou drží ruce aby je nemohla dát od sebe a druhou rukou si pomáhá při vniknutí do ní. Nejde to, vytahuje ho a zase jezdí po její pipce. Občas zajede malinko dovnitř a potře si ho její šťávou.
A zkoušíme znovu, tentokrát jdeme dál, už je tam celý žalud a kousek za. Pomalinku v ní jezdí jen po tuhle délku a projíždí ji. Vytahuje ho, teď už je to znát i v její kundičce, která se nezavře úplně ale je vidět hodně dovnitř. Jdu stranou. On ji ještě projíždí prsty, 2,3 a nakonec 4. Když jsem to kdysi zkoušel já tak říkala jak to hrozně bolí. Ale je to tak, dělá ji to 4mi prsty až nadoraz a ona heká. Pouští její ruce a říká ať mě kouří. Ji to očividně nudí, kouří až po kořen, nenadavuje se, funí jak ji to dělá a kouří. Jdeme to zkusit znovu, on si plivne fakt hodně do ruky, přidává palec a zkouší do ní strčit asi celou ruku. Přes klouby to nejde a už se i ona ozvala že to bolí.
Chytám její pysky, roztahuju a on ho tam strčí a pomalu vjíždí. Je tam skoro celý, ona se kroutí na všechny strany a strašně vzdychá. Pustil jsem ji a sledoval. Zůstal v ní a ona to rozdýchává. Pomalu vyjíždí ven a zase zpátky dovnitř. Ona se udělala. Třepe se, řve, vzdychá. Její první malý mokrý orgasmus, malinko to na něho cákalo.
Teď jsme nevěděli co přijde. Ona to nemohla rozdýchat, ještě ani neotevřela oči. On ji chytá za vlasy a pokračuje, tentokrát rychleji. Je to neuvěřitelný pohled na její naplou kundu která se nabodává na tak velkého čuráka. Měl jsem z toho dobrý pocit, že jsem ji tohle dopřál.
Ona normálně řve. Žádné vzdychání ale už prostě hlasitý řev jak ji tam klátí. Nebyla schopna jakéhokoliv pohybu, jen držela. Ale bylo vidět že se potřebuje soustředit na něco jiného, začala mě rychle honit, přitáhla si mě a kouří. Za chvíli nezvládala dýchat a prostě musela jen řvát a užívat si ho. Opět ji chytá za vlasy a přitahuje ji hodně k sobě. Druhou rukou ji chytne přes rameno a natlačí ji na sebe nadoraz. Zařvala, těžko říct jestli bolesti nebo slastí. Teď funí a rozdýchává. On se mě ptá jestli výměna. Ona lapá po dechu a říká že teď určitě ne.
Konečně byla schopna nějakého pohybu a spadla na bok, přetočila se na záda. Chytla si nohy pod kolenem, přitáhla k ramenům a říká mu pojď. (Další poloha kterou dřív nechtěla).
Teď si uvedomuji že nemá kondom, ona říká kašli na kondom a pojď.
A už jdou na to. Její krásná pyskatá pipina už opravdu zůstala otevřená ikdyž ji nikdo nedrží a okamžitě v ní byl on. Řvala jako blázen, trvá to asi 10 vteřin a zase jí udělal. Ona ho odsouvá aby ho vytáhl a opět z ní něco stříkalo. Položila si nohy a asi ji to fakt zmáhá. On ji podložil hlavu nějakým oblečením, kleknul si rozkročmo nad ní a už jí ho strká do pusy.
Já využívám možnosti, podkládám ji zadek zbytkem oblečení, dám si její nohy přes své ramena a jedu. Zvláštní pocit, byla úplně jiná. Řekla mu ať jí dá chvíli pauzu ať se vydýchá. On z ní slezl a mačká jí prsa. Ona teď všechnu pozornost věnuje mě, určuje mi tempo a vlní se aby mé přírazy byly silnější. Ale nic. Žádné vzdychání, jen funí jak ještě stále rozdýchává orgasmy předtím. Je vidět že ji to nebaví. Opět chytne nohy pod kolenama a přitáhne je k ramenům a ještě se víc položí do zad, kundičku tak měla víc vystavenou a hlavně teda otevřenou. Bylo tam teď lepší tření ale nebylo to ono. Čekala na můj výraz a začala hrát že ji to dělá dobře. Mrdal jsem ji rychle, tvrdě a za chvíli jsem byl. Vytáhl jsem ho a stříkal na břicho. Ona mě ještě rychle začala honit, kouřit a udělala mě podruhé.. Říkala že je na řadě ještě náš nový kamarád ale že už nemůže takže to musí být rychle.
Já už to jen z pololehu sledoval a začínal jsem je oba dva nenávidět. Každé jeho : kočičko, krásná kundička. Vřelo to ve mně a žárlil jsem. Říkal jsem si že jsem fakt blázen, tohle dělat. Vždyť jsem ji nechal aby mě podvedla. A ještě se na to dívám, jak on si ji zase postavil na všechny čtyři. Jak do ní zajíždí, jak ji málem trhá pipku a jí se to líbí. Křičí, sama si ji rukama roztahuje aby ji pleskal koulema přes klitoris ještě víc.
Naštěstí byla i přes to vše zodpovědná, zastavila to a nasadila mu ten kondom.
Znovu se udělala a nakonec i on. Ještě ho chvíli pokořila a ukončila to. Oblékli jsme se, ona řekla že si to užila a klidně by to zopakovala. Pak jsme se rozloučili a odjeli každý svým autem.
Cestou domů bylo celkem ticho, po chvíli usnula. Hlavou mi letělo milion myšlenek a nemohl jsem dostat z hlavy to jak mě měla někde a užívala si s jiným... Zjistil jsem že tohle pro mě asi nebude.
Od té doby se pořád hádáme, pořád to mám před očima a vždycky to vytáhnu že ona je ta která mě podváděla. Vím že to byl můj nápad ale teď mě to štve. Asi to nedokážu překousnout.

Stalo se někomu podobné?

Zpět na deníky


NÁŠ TIP: Erotická seznamka

TOP amatérská videa
1:11foto-galerie
0:51foto-galerie
0:42foto-galerie
0:23foto-galerie
TOP amatérské fotky
foto-galerie
foto-galerie
foto-galerie
foto-galerie
TOP amatéři uživatelé
krouzek_barevny
krouzek_barevny

Jihočeský
Hetero
foto 37, video 49

olma525
olma525

Jihomoravský
Hetero
foto 9, video 0

eigyr
eigyr

Praha
Hetero
foto 15, video 1

bejby19
online bejby19

Trnavský
Hetero
foto 2, video 2

Náš TIP!
Erotické masáže Praha