|
|
Sme mladý pár, oba jsme bi a máme rádi perverznosti. Rádi by sme prožívalii sex s pocitem že na nás někdo kouká a uspokoju je se. Po domluvě by sme si mohli prohodit role, nebo popřípadě by ses mohl/a zapojit. Kdyby jsi měl/a zájem napiš do zpráv nebo na emal. Já (21) Partnerka (18) Budeme se těšt Ahoj
Jo pěkná představa jen škoda že jsem už starší hned bych si nechal říci
|
|
|
Hledám lesbičky nebo pár kterému by nevadilo že se na ně koukám
|
|
|
Ahoj, sháníš fotografku? Pokud ano, tak se mi ozvi a můžeme domluvit focení! Ateliér i několik super míst mám! Férové jednání a diskrétnost je samozřejmostí! 
|
|
|
Sme mladý pár, oba jsme bi a máme rádi perverznosti. Rádi by sme prožívalii sex s pocitem že na nás někdo kouká a uspokoju je se. Po domluvě by sme si mohli prohodit role, nebo popřípadě by ses mohl/a zapojit. Kdyby jsi měl/a zájem napiš do zpráv nebo na emal. Já (21) Partnerka (18) Budeme se těšt Ahoj
|
|
|
|
|
|
Vzrušuje mě přítel, když říká co by se mu líbilo a jak by to chtěl. Už jsme z poloh vyzkoušeli všechny a líbí se mi představy mazlit se s jinou ženou, swingers a koukat se na svého přítele jak se věnuje jiné, jenže když on mi to nevěří :( a nejlépe se cítí v okruhu svých známých. Je dost obtížné jej vytáhnout na nějakou vyloženě ptákovinu (nebaví se a pak odcházíme stejně předčasně). Momentálně máme oba málo času, neboť státnicujem, ale já si postupně uvědomuju, že ztrácím síly a chuť vybírat akce, když mu se to nelíbí a neřekne mi, co se mu líbí (jo, procházka večerní vesnicí a sex v lese) :/ Nevím jak ho pro další ženu nebo pár zaujmout. Moc ho miluju, ale nechci stereotyp a vím, že on taky ne, když si po nocích občas zajde na sms chat. Přitom spolu mluvíme otevřeně, ale asi ani jeden nevíme, jak to pořádně rozbalit a jeden druhého nezklamat  Neřešil někdo podobný problém? Šampaňské doma už mě nebaví...
|
|
|
Jo..přesně tak, šíleně mě to láká, chtěl bych vidět nějakýho pěknýho tlustýho ptáka jak do ní zajíždí...vzrušující představa!!!!!
|
|
|
Jo jo je to super vidieť manželku ako ju preťahuje iný chlap ako si to užíva keď má v kunde iného vtáka!
|
|
|
Budeš se divit, ale nesere...je to nádherně vzrušující.
|
|
|
TAK VÁŽENÝ, JEN NÁHODOU JSEM SE OCTL NA TOMTO SOUBORU A JE MI JASNÉ,ŽES CHLAP A OBLBUJEŠ TÍM , ŽE PŘEDVÁDÍŠ FOTKY TVOJI ŽENY, JE TO UBOHÉ A JSEŠ ASI NĚJAK UJETEJ, TAKŽE ODE MNE ŽÁDNOU FOTKU NEOBDRŽÍŠ A TU zVOJI ŽENU POZDRAVŮJ A ČEKNI JI, ŽE JI LITUJI NAZDAR 0569
|
|
|
Ahoj, me laka presne totez, ale jeste jsem tu svoji nepremluvil, aby mrdala s jinym. Jen se obcas necha fotit naha. A co ta tva, nechala by se omrdat znova?
Petr
|
|
|
Ahoj strasně mě vzrusuje se dívat na přítelkyni jak šuka s jinym chlapem jak to prožívá uziva si nedavno jsem ji premluvil na trojku kdyz jsem videl jak ji nas kamarad lize a mrda a ona u toho krasně stenala vytekl jsem asi čtyřikrát bylo to skvele...ma tu někdo podobné zaliby  divat se .. jako ja? 
|
|
Amatérská videa od TOP uživatelů.
Amatérské fotky od TOP uživatelů.
TOP uživatelé
Karlovarský
Bi
foto 19, video 14
Domažlice
Hetero
foto 1, video 21
Bratislavský
Hetero
foto 5, video 26
Praha
Hetero
foto 8, video 14
|