Tato funkce je dostupná pouze pro VIP členy .
já si teda charisma už pár let neměřil ale od tý doby nejspíš nevyrost a měl 17cm
co to znamená dobre?kolik?
ahoj. Nechtěl by jsi si ho navzájem nechat vykouřit?
Asi tak 17 cm, ale taky klidně můžu napsat 20 cm, záleží na tom jak se změří, podívej se na můj profil a uvidíš, to lepší než nějaké měření:) Ale o délce to samozřejmě skoro vůbec není:)))
Já ti to řeknu po pravdě,mám ho 13 cm a nic s tím nenadělám,ani mě to nijak nevadí.Myslím že někteří jsou na tom ještě hůř...
..tak to jsem na tom dobre:-))
jak mate velky péro panové ale pravdu...ja 19cm
Amatérská videa od TOP uživatelů .
Amatérské fotky od TOP uživatelů .
TOP uživatelé
Ústecký
Bi
foto 1 , video 0
Zlínský
Hetero
foto 12 , video 3
Plzeňský
Hetero
foto 10 , video 3