Amatéři Videochat Erotická seznamka Amatérská videa Amatérské fotky Získej VIP členství Získej TOP profil Tabule
Přepsat Výchozí Do oblíbených
Přihlášení do Zákulisí
Online: muži 174 | ženy 31 | páry 10
 

I když slova jako sex, erotika nebo erotické pomůcky dávno nejsou tabu a setkáváme se s nimi zcela běžně, najít odvahu vyrazit do sexshopu ještě mnoho z nás neumí. Není se ale čeho bát, můžete jen získat.


Málokdy je vidět výlohou do obchodu, takže si ani nemáme moc možnost udělat představu, jak to uvnitř vypadá. I když to ztratí nádech tajemna, sex shop je obchod jako každý jiný. Jsou v něm police, regály, vystavené zboží a zkušení prodavači připravení poradit. Jen nebudete vybírat boty nebo povlečení, ale nějakou hračku pro dospělé do vaší ložnice. A přesně to může znamenat, že se budeme stydět, červenat neb chtít být neviditelní. Není k tomu ale žádný důvod.


Prodavači jsou zvyklí na lidi, na jejich dotazy a také na to, že jsou zákazníci často v rozpacích. Nemusíte se stydět se zeptat, pozdravit nebo chtít více informací. Erotické pomůcky dokážou do vaší ložnice přinést čerstvý vítr a mnoho zábavy i vzrušení a byla by škoda se jich vzdát dopředu jen pro pocit studu nebo trapnosti. Naopak, zkuste si obchod s erotickými hračkami představit jako něco zábavného, na co se těšíte. Nemusíte přece kupovat a poznávat hned vše najednou, začněte něčím jednoduchým, jako je třeba vibrátor. S tím si při společných milostných hrátkách dokážete užít v páru oba a není k němu potřeba žádné zdlouhavé vysvětlování. Obsluha vám může spíše poradit s výběrem materiálu nebo vhodné velikosti.


Pokud i přesto máte stále strach jít do neznámého obchodu, zkuste si vzít na pomoc internet. Projděte si v soukromí a klidu svého domova nabídku, podívejte se na různé druhy a typy erotických pomůcek, seznamte se s popisky nebo využijte možnost prohlédnout si fotky, abyste získali představu, jak to v takovém obchodě vlastně vypadá. Když pak půjdete do kamenné prodejny, budete klidnější a budete vědět, co máte čekat a na co se třeba chcete zaměřit. A kdybyste náhodou přeci jen byli lehce v rozpacích, nezapomeňte že úsměv vždy pomůže a ochotný personál vám poradí i pomůže s výběrem. Užijte si nákup, prohlížejte si zboží a vyberte si domů některou hračku. Po vzrušující noci už nebudete mít důvod se při příští návštěvě stydět a naopak si třeba necháte poradit, jakou další erotickou pomůcku byste si pro vaši ložnici neměli nechat ujít.TOP amatérská videa
0:16foto-galerie
2:16foto-galerie
0:07foto-galerie
0:31foto-galerie
TOP amatérské fotky
foto-galerie
foto-galerie
foto-galerie
foto-galerie
TOP amatéři uživatelé
evzenie
evzenie

Praha
Hetero
foto 15, video 5

kika09
kika09

Praha
Hetero
foto 2, video 0

tvoje_devka_
tvoje_devka_

Jiné
Bi
foto 15, video 8

ixi
ixi

Praha
(42), Hetero
foto 6, video 5

Náš TIP!
Mega akce! Přístup na všechna videa pouze za 1 SMS