Parádní video, jestli ses s ní rozešel, jsi kokot, a jestli jsi to sem dal bez jejího vědomí, jako že jo, tak jsi kokot na druhou - teď se ti nové holky určitě jen pohrnou. A ona aby ted vyhodila hodinky a prsten - každý ji podle nich snadno pozná.
Tohle je moč, pozná se to i na dálku zejména podle toho, že se svaly pánevního dna vůbec nesvírají - žádné rytmické cukání. Ano, může to být příjemné, ale tohle není orgasmus - na tomto serveru je dost krásných videí, kde jsou zduřelé pysky, přirozená vlhkost a cukání ve stejném rytmu jako u nás mužů.
Dívám se na tvé předchozí video a slyším stejný zvuk
Pěkné home video, krásně vzdychá, ale tvůj předchozí klip obsahuje v pozadí stejný zvuk - nejdřívs to nahrál a honil při tom a pak to sem dal? Dobrý nápad - bude pokračování?
Nemůže mít míň než 10 bodů. Mohu se přimluvit za větší detail, jak tě sedlá na koníčka a ty do ní zdola pumpuješ? Na jednom z předchozích videí se jí krásně vzdáváš. A co ostatní partneři, kterým ji nabízíš - nebudou v roli kameramanů, příp. hřebců? :-) Zdá se, že její studánka nemá nikdy dost :-) (A ne, do fronty se nestavím)