Jsi kus nádherné kočky hned bych ti cucal hladil bradavky přitom ti pěkně lízal tvou kundičku a pak bych ti jí pořádně vymrdal a vystříkal tvou šťavnatou nadrženou mušličku semenem ozvi se mi a napiš.
Chci se nad tebou udělat a pocákat ti tvé bradavky pak ti vylízat tvou nadrženou mokrou dírku a pořádně vymrdat a vystříkat ti mušličku semínkem ozvi se mi a napiš.Chci se s tebou setkat.
Chci se na nad tebou udělat pérem ti poplácat tvé bradavky pak ti pěkně vylízat tvou kundičku až do tvého vyvrcholení a pak ti jí pořádně vymrdat a s cákat jak tebe tak i tvou dírku ozvi se mi.
Škoda že nechceš chlapa pěkně bych ti tu krásnou šťavnatou nadrženou buchtičku pěkně vylízal a přitom ti jí masíroval prsty až do tvého vyvrcholení a olízal tvůj nektárek a pak ti jí pořádně zezadu vymrdal a vystříkal tvou nadrženou kačenku semínkem ozvi se mi a napiš.
Jsi opravdu kus chtěl bych ti tvou nádhernou kačenku lízat masírovat prsty hladit tvé kůzlátka a pak ti jí pěkně zezadu vymrdat a vystříkat tvou kačenku semínkem ozvi se mi a napiš.