Amatéři Videochat Erotická seznamka Amatérská videa Amatérské fotky Získej VIP členství Získej TOP profil Tabule
Přepsat Výchozí Do oblíbených
Přihlášení do Zákulisí
Online: muži 141 | ženy 22 | páry 8
 
Přidáno 1.6.2020, 12:44 - Zobrazit deník uživatele
ikona
Beznadějný případ

Řečeno slovy pohádkovými.....začalo to kdysi. Zamiloval jsem se do slečny, která, jak bych to nejlépe popsal....měla ten standardní přístup - nechceš - chci Tě, chceš mne - máš smůlu, čím víc to dáváš najevo, tím větší. Přesto jsem se kvůli svým citům rozešel s tou předchozí...dokonce došlo k jejich vzájemnému setkání a přespání u mne v bytě. Ale v tom podstata mého příběhu nespočívá...odjela mi do Anglie hlídat místní dětičky. Láska mi vydržela po celý rok její nepřítomnosti, a když se vrátila, ležel jsem v nemocnici s právě zachráněným životem. Přesto se dá říct, že jsem na ni čekal. Vztah samozřejmě nijak šťastně nepokračoval, až jednou, po čase...vracím se z práce domů a zvoní telefon...ONA...srdce mělo tendenci opustit jemu vymezený prostor a celý areál mého těla, ale její hlas byl dost silnou motivací pro pokračování hovoru...asi neuškodí malý popis této dívky...vysoká, štíhlá, krásné dlouhé nohy, nazrzlé vlasy, ale hlavně - neuvěřitelný obličej! Mírně vystouplé lícní kosti, velké hnědé oči, rty vykrojené a jejich konce s jemným zakrojením nahorů...Bohové by se styděli za pokušení..:-)))

....a ona se v telefonátu optala, jestli by prý mohla spát u mne...autobus do Vimperka odjel...to, co se odehrálo v mém těle poté, popsat slovy nedokážu. dobrá, řekl jsem se snahou, aby nebylo znát ohromné rozrušení v mém hlase...krátké ticho, které nastalo, bylo důkazem, že i kdybych se u toho snad smál, by mi neuvěřila ani omylem.....zasmála se, přijela v 19:30. Přípravy, které jsem před jejím příjezdem učini, zdály se rovné asi reprezentačnímu plesu v opeře...oholen (všude), navoněn, lehce oblečen jdu otevřít...stála tam a okolo ní, i v té tmě, bylo světlo...prohlédla mne od hlavy až k patě a vešla...můj byt provoněl její parfém ("Eden" - dámy jistě znají) se skořicovou příchutí...objala mne přátelsky a bylo to všechno najednou velmi rychlé...když ucítila můj klacek na svém rozkroku, jsme snad stejně vysocí, její štíhlá, dlouhá ruka, zajela do mého rozkroku...a byl jsem ztracen!

Udělal jsem totéž a jí uniklo dlouhé vzdychnutí...zvedla ruce a já jí svlékl horní část kostýmku...zbyly kalhoty, lodičky...to už jsem, dávno zbaven rozvahy i smyslů, olizoval a jemně kousal její tuhnoucí bradavky a ona mi stahovala kalhoty, ve kterých jsem byl naostro - viz. přípravy:-)...klekla si a olízla celý můj ztopořený penis od koulí až po naběhlý, temně rudý žalud...na chvilku odtáhla hlavu, aby se má lepkavá kapka rozkoše mohla vděčně táhnout od jejích rtů...zvedám se, stahuji její kalhoty, beru s sebou i kalhotky, které už v tu chvíli bylo možno ždímat od tekutiny její...celou dlaní projíždím její mokrý rozkrok, líbá mne na krku...nechávám lodičky, přes které jsem pohodlně stáhl kostýmkové kalhoty, na svém místě a otáčím tu krásnou bytost zády k sobě...ruce si opírá o gauč a klekám si já...nejdříve musím vypít její šťávu, kterou se skoro dusím, tolik jí je! Doširoka roztahuje nohy, poddává se mým ústům...v tu chvíli ve mně začíná nabývat vrcholu jeden, jediný pocit...TAK TEĎ! Trochu pomsty, trochu zbylé, nešťastné lásky, ideí a iluzí, které jsem měl, jen byly špatně adresované...zvedám se z kolen (viz. "kobercový lišej" druhého dne:-))...a zasouvám až nezvykle veliký kyj do její tekoucí kundičky..!...otáčí se....NIKDY jsem ji v této situaci neviděl a ten pohled nezapomenu do smrti...zuby, mírně tisknoucí spodní ret, přivřené, kočičí oči, lehce rozcuchané vlasy...zajel jsem až na dno...vykřikla slastí a jedna její ruka zmizela z opěradla na její poštěváček....začala jízda, to, co jsem tak dlouho chtěl, na co jsem myslel, o čem jsem snil...pomalu přirážím do její krásné kundičky, sleduji, jak můj nadšený pták vyjíždí stále větší a větší, z její hedvábné skulinky...a potom...je to tady! Zuby, pro změnu zahryzlé v druhé ruce - a proudy sladké šťávy, tekoucí po těch nádherných stehnech...celé jsem je olízal! Otáčí se a náhle, skoro s láskou, bere mého anděla pomsty do úst, mezi zbožňované rty...netrvalo to dlouho, já to vím...stříkal jsem, koule se mi zmenšily na minimální velikost, nebylo v nich nic...la pétit morte...malá smrt, se tomu ve Francii říká....málem jsem omdlel. Ráno byl všemu, naždy a napořád, KONEC.

Ale ještě k něčemu došlo.

Srovnal jsem si svůj podivný účet s minulostí.

Zpět na deníky


NÁŠ TIP: Erotická seznamka
Porno Sex TV

TOP amatérská videa
0:51foto-galerie
1:13foto-galerie
0:14foto-galerie
0:42foto-galerie
TOP amatérské fotky
foto-galerie
foto-galerie
foto-galerie
foto-galerie
TOP amatéři uživatelé
violka32
violka32

Karlovarský
(33), Bi
foto 1, video 2

sexik100
sexik100

Olomoucký
Bi
foto 4, video 5

misamisa
misamisa

Plzeňský
Hetero
foto 2, video 2

baculkanasex
baculkanasex

Jihlava
Bi
foto 7, video 9

Náš TIP!
Mega akce! Přístup na všechna videa pouze za 1 SMS