Amatéři Videochat Erotická seznamka Amatérská videa Amatérské fotky Získej VIP členství Získej TOP profil Tabule
Přepsat Výchozí Do oblíbených
Přihlášení do Zákulisí
Online: muži 163 | ženy 29 | páry 11
 
Uživatelské deníky - Dovadeni s kámošem
Přidáno 25.3.2021, 12:51 - Zobrazit deník uživatele
ikona
David je fajn kluk, můj mladší kámoš. Chodíme spolu občas cvičit. Právě předevčírem jsme se sešli. David už tam byl a cvičil. A viděl jsem, že se dneska pořádně vypotí. My oba nemáme žádné zábrany a bereme jako normální, že se při cvičení vypotíme. Hlavně David, ten se v potu doslova koupe. I dneska a já miluju, když vidím jeho sexy 26 leté tělo zalévat se potem. David se od přírody potí hodně a já miluju pohled na jeho sexy tělo, jak se v potu úplně koupe. A fakt z něj pořádně lije. A já ho pozoruju. Jeho sexy tělo se potí z každého póru a já asi Davidovi přinesu nějaké minerálky. Dneska David vypotí litry potu a já už se mu musím svěřit, že mě tak šíleně vzrušuje. Hezky se leskne v obličeji a jeho červený obličej hezky ladí s jeho blond vlásky.
Jdu k němu a vidím, jak se potí po úplně celém těle. Jdu k němu a dám mu pořádně napít a taky řeknu, ať si dá přestávku. Miluju jeho tělo, hlavně teď, když mu pot teče po celém těle. Říkám mu : " Davide, musím se ti k něčemu přiznat. Mě moc vzrušuje, když vidím, jak jsi rozpálený a jak po tobě teče pot, strašně moc tě chci. Chtěl bych tě pomazlit, hned, když skončíš cvičení. A chci, ať jsi hezky vypocený, celé tělo.
David pokračoval a pot z něj pořádně lil. Koukal jsem na jeho tělo a cítil, jak moc ho chci. David měl další přestávku a já jsem pozoroval jeho tělo. Řekl jsem mu : " Davide, dovolíš mi to? Jsem strašně nadržený a chci tvé tělo, hned po pocení. A vím, že to bude ze mě pořádně stříkat. " Odpověděl : " Tak jo, i já bych se rád udělal. Opravdu tě vzrušuju tolik, když se potím? " Řekl jsem : " Strašně moc, už jsem si to i několikrát dělal až do vrcholu. " David řekl : " Tak jo, ještě půl hodiny. To už se budu koupat v potu. " Konečně byl konec Davidova cvičení. Řekl jsem : " Davide, chci tě přesně tak. Miluju, jak jsi zalitý potem, celé tělo. Strašně mě přitahuješ. Teď si budu hrát s tvým tělem. Musím tě pochválit za tu námahu a pocení. Víš, že je krásné laskat kluka, po kterém teče pot. Davide, vzrušuje mě i tvá vůně těla, nejspíše ty feromony v tvém potu. Chceš mě ošukat ? " Odpověděl : " Určitě. A hezky až do výstřiku. " Hladce do mě vklouznul a začal přirážet. Bylo vidět, že už to na něj jde a 3 minuty, tak zpomalil. A orgasmus měl pořádný. A teď byla řada na mě. David se pořád ještě potil a já cítil šílené vzrušení. Můj ocas už taky pořádně stál a já toužil po výstřiku. Zeptal jsem se Davida : " Můžu tě ošukat, mazlíku? Jsem strašně vzrušený " Odpověděl : " Jasně. Jak se cítíš? " Řekl jsem : " Jsem strašně vzrušený. blízkost tvého těla a to, jak z tebe teče pot a teď, teď tě hezky ošukám. Věř mi, že jsem fakt plný semene. Toužím ti postříkat tvé tělo. Ale zkusím vydržet. Já jsem tak vzrušený. Davide, já už to nevydržím, chci ti postříkat bříško..... " David řekl : " Tak pojď " . Ještě 2 minuty jsem vydržel a pak přišla doslova exploze slasti a já jsem snad 15 sekund stříkal na tělo svého kámoše. Já bych chtěl mít Davida tady. Myslím na to, jak ten hezký kluk cvičí za horka a už se úplně koupe v potu. A já cítím tělo svého kámoše. To by možná stačilo k výstřiku. Ale teď si představuju, jak si užiju s nějakým tak 16-18 let chlapcem. Necham ho cvicit v horku, protože chci vidět jeho tělo koupat v potu. A moc chci cítit vůni těla toho kluka. Je krásné mazlit jeho krásné mladé tělo. Je krásné vnímat vůni kluka, který dneska vypotil litry potu. Tak jsem to nevydržel a vystříkal všecko na rucnik. Byla to slusna davka, ale jestli je tady kluk, který nemá předsudky a já ho můžu potrápit a vykoupat v potu.....

Zpět na deníky


NÁŠ TIP: Erotická seznamka
Porno Sex TV

TOP amatérská videa
2:16foto-galerie
4:11foto-galerie
0:07foto-galerie
8:46foto-galerie
TOP amatérské fotky
foto-galerie
foto-galerie
foto-galerie
foto-galerie
TOP amatéři uživatelé
wild_kitty
wild_kitty

Uherské Hradiště
Hetero
foto 1, video 0

evzenie
evzenie

Praha
Hetero
foto 12, video 3

danuska1
danuska1


Bi
foto 4, video 2

ssiillvvaa
ssiillvvaa

Hodonín
(25), Hetero
foto 2, video 0

Náš TIP!
Mega akce! Přístup na všechna videa pouze za 1 SMS