Amatéři Erotická seznamka Amatérská videa Amatérské fotky Získej VIP členství Získej TOP profil Tabule Videochat
Přepsat Výchozí Do oblíbených
Přihlášení do Zákulisí
Online: muži 101 | ženy 13 | páry 9
 
Uživatelské deníky - Zvrhlí rodiče
Přidáno 13.10.2023, 18:04 - Zobrazit deník uživatele
ikona
Sotva jsem potichu zavřel vchodové dveře, uslyšel jsem známé, a mnou tak oblíbené zvuky lásky. Tentokrát se ale neozývaly z ložnice, ale z kuchyně.
Z večírku jsem se vrátil dřív, než jsem měl v plánu. Lehce připitý, ale zklamaný, že jsem se chytil s holkou, co jsem chtěl dostat do postele.
Ale jen jsem zaslechl mámu jak sténá, špatná nálada mě hned přešla, a pták v kalhotech se mi postavil jako na povel.
Potichu jsem přišel ke dveřím kuchyně a viděl mamku opřenou o kuchyňskou linku, byla nahá a nohy měla roztažené do praku. Prdelku vyšpulenou, a táti ji tvrdě a rychle prstil zezadu. Jednou rukou jí kmital v klíně, druhou tahal za vlasy a občas plácnul po prdelce. Stál vedle ní nahý, jen penismu trčel vzhůru,napružený a lačný mo mamčiné kundě.
Mamka nepravidelně hekala a přerývavě dýchala. Pak ji taťka jednou rukou lehce přiškrtil, až máma zachroptěla a začala rudnou v obličeji. Prsty mu při tom nepřestávala zpracovávat mamčinu lasturku, která už byla takmokrá, že máma měla zmáčené i stehna.
Pak ji taťka najednou pustil, a bez okolků do ní vrazil svého čuráka. Oba vyjekli, mamka překvapením, taťka slastí.
Zezadu jí přitáhl hlavu k sobě a přirážel jako sbíječka, tvrdě a pravidelně dostávala matčina kunda zabrat, občas se tátův žalud zaleskl na kraji dírky, aby do ní zase vzápětí tvrdě vjel.
A mamka si tuhle submisivní roli užívala plnými doušky. Hekala a sténala, přirážela prdelkou, nebo kroutila pánví aby tátu co nejvíce uspokojila.
Takto dováděli několik minut, dokud nebyl táta celý spocený, přisunul si židli a nechal mamku aby nasedla na jeho ohon.
Mamka si novou polohu užívala snad ještě víc, než tu předchozí. Tentokrát rajtovala jako na koni, skákala a nabodávala se na taťkového čuráka. Kňučela a vlasy jí létaly na všechny strany jak byla rojetá. Držela tátu kolem krku, hladila ho po zádech, štípala do bradavky, tahala za vlasy, občas mu dala facku, ale ne tak silně, jak táta jí.
Taťka se nechal ojíždět a držel mamku pevně za její půlky, mačkal jí je, občas propleskl tak silně, až mamka vyjekla a na půlce se jí objevil tátův rudý otisk jeho ruky.
Oba rodiče byli naštěstí tak zabraní do sexu, že si mě vůbec nevšimli. Nejen, že jsem načumoval mezi dveřma, ale už jsme měl stojící péro dávno v ruce a pořádně honil, celý jsem se třepal jak jsem byl nadržený, ale taky vystrašený, aby mě neviděli.
Když už ani máma nemohla rajtovat, taťka si ji posadil na židli a přistoupil k ní s pérem v ruce. Pomalu si přetahoval předkožku přes velký naběhlý žalud. Na penise se mu rýsovaly žíly a pěkně v něm už pulzovalo.
Tentokrát jsem měl parádní výhled, viděl jsem mamku z profilu, jak si bere tátu do pusy a hezky mu ho kouří. Pečlivě se věnovala každému centimetru jeho chlouby. Hrála si s jeho varlaty, olizovala žalud a sála celé péro, které si strkala hlouběji a hlouběji do pusy. Taťka jí lehce pomohl, zatlačil jí na hlavu a zasunul si penis až po kořen do jejího krku. Mamka se začala trochu dávit a kuckat, ale držela. Vytryskly jí slzy, společně se slinami, které se prodraly koutky jejích úst. Taťka ho rychle vytáhl, mamka zalapala po dechu a než se nadála, už ho měla zase v krku, a tak dokola, až si na to zvykla a taťka šukal mamku do krku jako by to byla profesionální děvka.
Když to na něj začalo přicházet, začal se celý třást a sténat, skoro až křičel, že už bude. Celé tělo se mu napjalo a táta ztuhnul, mamka držela jeho péro v puse a jazykem kmitala jako ještěrka.
Najednou taťka začal řvát na celý dům, vytáhl prudce péro a vystříkal se mámě hlavně na obličej, ale semeno jí přistálo i na prsách, ve vlasech, a pár kapek skončilo i na bříšku i v klíně.
A v té chvíli jsem explodoval zase já. Kousal jsem se do ruky, abych nekřičel, ale rukou se honil jako zběsilý. Stříkal jsem ve velkých hustých chuchvalcích na koberec a užíval si každou vteřinu tohohle šíleného představení.
Mamka se podívala na své spocené a postříkané tělo "Ty kanče" povídá s úsměvem "Divej jak jsi mi naložil"
Já se mezitím odplížil zpět ke vchodovým dveřím, pomalu a tiše jsem je otevřel abych s nima mohl trochu víc bouchnout, a dát tak rodičům čas, se dát do kupy.
Akorát jsem si věšel mikinu na věšák, když se zjevila moje mamka v noční košili, bradavky jí ještě stály a já se kochal na její obličej, který ještě pořád nesl lehké známky tekoucích slz, když se dávila tátovým pérem. Oční linky měla rozmazané. A aby toho nebylo málo, ve vlasech jsem ještě spatřil pár tátových cákanců.
Usmál jsem se na ni, popřál jí dobrou noc, a šel rovnou do postele, kde jsem musel sáhnout dalšímu rukodílu.
Zvrhlí to rodiče.

Zpět na deníky


NÁŠ TIP: Erotická seznamka

TOP amatérská videa
0:14foto-galerie
1:23foto-galerie
0:10foto-galerie
0:23foto-galerie
TOP amatérské fotky
foto-galerie
foto-galerie
foto-galerie
foto-galerie
TOP amatéři uživatelé
hledam81
hledam81

Plzeňský
Hetero
foto 0, video 0

olma525
olma525

Jihomoravský
Hetero
foto 9, video 1

pavvel30mrd
pavvel30mrd

Praha
Bi
foto 1, video 0

rednol
rednol

Hradec Králové
Bi
foto 1, video 0

Náš TIP!
Erotické masáže Praha