Amatéři Erotická seznamka Amatérská videa Amatérské fotky Získej VIP členství Získej TOP profil Tabule Videochat
Přepsat Výchozí Do oblíbených
Přihlášení do Zákulisí
Online: muži 129 | ženy 18 | páry 10
 
Přidáno 30.10.2023, 14:50 - Zobrazit deník uživatele
ikona
Další noc a další pozdní příchod rodičů z hospody, který se neobešel bez hlasitého smíchu, bouchání dveří a dupání. Jen co zalezli do ložnice, ozvaly se známé zvuky lásky a já se klasicky vyplížil ven z pokoje, abych si pohonil při šmírování.
Tentokrát jsem měl 'štěstí', nechali pootevřené dveře, že jsem měl výhled na celou ložnici. Táta si bral mamku klasiky na misionáře. Nohy měla zvedlé do praku, sukni vyhrnutou na břicho a košili rozeplou, takže šlo hezky vidět, jak jí poskakují kozy, v rytmu tátova přirážení. Hekali a vzdychali jako vždy, a já se jal honit, páč jsem byl za celý týden nadržený až až.
Po chvilce se taťka rozvalil na záda a mamka si ho zkušeně osedlala, měla sklopenou hlavu, ruce položené na tátových prsách a rajtovala pánví jako zkušená jezdkyně.
Přirážela a poskakovala, užívala si tátového pyje v podnapilém stavu. Vlasy měla rozcuchané a tělo se jí chvělo vzrušením, když tu najednou zvedla hlavu a podívala se přímo na mě. Okamžitě přestala ojíždět tátu "ty vole!" vyjelo z ní. Ale to už jsem dávno pelášil zpět do pokoje. Srdce mi bušilo a dýchal jsem zrychleně. Teď jsem věděl, že jsem ve velkém průseru, nikdy mě rodiče při šmírování nenačapali, ale teď to nebylo jak uhádat, mamka mě naprosto jasně viděla s ptákem v ruce.
Ležel jsem v posteli a snažil se uklidnit, ale jen jsem slyšel, jak se zavřely dveře od ložnice a po chvilce zase pravidelné sténání a vrzání postele.
Tak to trvalo asi 10 minut, než jsem slyšel taťkův výkřik a pak jen ticho. Po pár minutách někdo vešel do koupelny a když se vracel, otevřely se dveře do mého pokoje,
Já dělal že spím, ale koutkem oka jsem ji pozoroval. Stála u dveří, košili už měla zapnutou a sukni zase shrnutou ke kolenům.
"Spíš?" zeptala se, ale já mlčel a pořád předstíral spánek. Mamka zavřela dveře a sedla si ke mě na postel. "Takže ty nás rád šmíruješ, co? Už pár týdnů zpět jsem tě zahlédla, ale doteď si myslela, že se mi to jen zdálo. A nemusíš dělat že spíš, vím že mě slyšíš"
Měl jsem strach, ale otevřel jsem oči a jen se na ni díval. Mamka se lehce usmívala, rozcuchané vlasy měla přilepené na obličeji a byl z ní cítit alkohol. Nevěděl jsem co říct "Promiň, nechtěl jsem" vypadlo ze mě.
"Tak ty jsi nechtěl, ale stejně jsi nás šmíroval jo? Zajímavé. Líbilo se ti to?" zeptala se mamka a já jí řekl, že to ne, tak to není.
Najednou strhla moji deku a viděla, jak mi stojí péro. "Aha, takže jak to teda je?" ptala se dál "Podle tady tohoto se ti to líbilo, až moc." povídá a chytla mě za péro. já sebou jen cukl a leknutím zakňučel. Nevěděl jsem co dělat, tak jsem se ani nehnul,bál jsem se, že mi mamka zakroutím pinďourem, nebo třeba zmáčkne koule, a to jsem nechtěl.
"Vidím že jsi celý to tátovi" povídá a pořád mi ho držela, prohlížela si ho a lehce pohybovala rukou, druhou mi přejížděla po koulích a dívala se na mě tak zvláštně, snad za to mohl alkohol, snad i to, že právě honila vlastního syna.
"Mami,co děláš?" zeptal jsem se, a trochu se vysunul nahoru, abych dostal své péro dál od její ruky, ne že by se mi to nelíbilo. Jen jsem byl prostě v šoku a věděl jsem, že tohle není v pohodě. "Neblázni"
"Neblázni?" opakovala mamka. "Tak ty mě a taťku šmíruješ kdoví jak dlouho při sexu, honíš si při tom, ale já blázním? Nelíbí se ti to snad?"
Já jen třeštil oči a mlčel a nechal, aby se mamka zase jala práce na mém mladém péru.
Pomalu mě honila, přetahovala předkožku přes žalud a kochala se nahým tělem svého syna.
"Neboj se" řekla najednou "Taťka už spí, uspokojila jsem ho, teď uspokojím tebe. Drž a užij si to"
Najednou sklonila hlavu a začala mi olizovat žalud, od špičky níž a níž, pokračovala po celé délce penisu až ke kořenu, přitom mi hnětla koule a mlaskala při tom slastí.
Já se začal kroutit, ale nechal jsem ji a nebránil se ničemu. Uvědomil jsem si, že kdybych to teď přerušil, byl bych pěkný debil.
Mamka se nechala unést a kouřila mě rychleji a rychleji, mlaskala, sála mě přitom ptáka a sliny jí tekly přes moje péro až na koule.
Já sebou kroutil a sténal, bylo to tak intenzivní a úžasné, že jsem tomu nemohl uvěřit. Najednou jsem chytil mamku za hlavu a začal ji sám pumpovat hlavou nahoru a dolů. Máti se nechala a jen rejdila jazykem po mém péru.
Takhle se snad neodvázala ani při sexu s tátou když byli v sebevětším lihu.
Já cítil, že už to na mě pomalu jde, začal jsem kňučet a naříkat že už budu
"Už budu. Mami, já budu stříkat" vzdychal jsem
Mamka se vymanila z mého sevření, naopak sevřela moje mokré péro v ruce a začala mě ho rychle honit.
Po pár vteřinách už jsem vypínal svoje tělo ke stropu a téměř křičel, kdyby mi mamka nedala ruku na pusu a neztlumila moje orgasmické výkřiky.
Sledovala jak provazce semene dopadají na moje holé břicho a pořád mě honila, ždímala mě až do poslední kapky, kdy jsem téměř omdlel, jen péro a kulky mi cukaly.
"Hodný kluk. Šikovný." řekla mamka a pomalu se zvedla z postele, lehce zavrávorala, ale rychle zase chytila balanc.
Já si ještě ždímal poslední kapičky semene z ptáka a sledoval, jak kapají ze žaludu na břicho. "Ty jsi ale číslo. Stejný jak tvůj taťka. Jste si hodně podobní." Povídá mamka.
U dveří se ještě zastavila a povídá "Tohle je naše tajemství, snad to chápeš. Vidím, že se ti to líbilo, tak to nepokaž, tohle zůstane do smrti mezi námi. A příště, jestli nás zase budeš špehovat, dej si větší pozor, taťka nebude tak chápavý jako já."
Já vstal abych mamku zadržel u dveří, pevně jsem ji objal, až jsem se otřel postříkaným břichem o její sukni, ale v tu chvíli jsem to neřešil ani já, ani ona. Opětovala mé objetí a chvíli mě držela nahého, s trčícím pérem, které ji šťouchalo do bříška.
"Bylo to úžasné mami" šeptl jsem jí do uchal. "Děkuji, děkuji ti. Ty jsi úžasná. Nejlepší mamka na světě. Miluju tě" řekl jsem jí, vzal její obličej do dlaní a vlepil jí pořádnou pusu na rty .
Mamka se jen usmála, pohladila po tváři a řekla, ať se hezky vyspím, a zmizela z pokoje. Ale ne z mé hlavy, a z mých trenek už vůbec ne.

Zpět na deníky


NÁŠ TIP: Erotická seznamka

TOP amatérská videa
1:25foto-galerie
0:10foto-galerie
2:42foto-galerie
7:05foto-galerie
TOP amatérské fotky
foto-galerie
foto-galerie
foto-galerie
foto-galerie
TOP amatéři uživatelé
praha8
praha8

Praha
Hetero
foto 0, video 6

krouzek_barevny
krouzek_barevny

Jihočeský
Hetero
foto 45, video 63

livka
livka

Prešovský
Hetero
foto 30, video 6

barca9119
barca9119

Pardubický
Bi
foto 20, video 19

Náš TIP!
Erotické masáže Praha