Amatéři Erotická seznamka Amatérská videa Amatérské fotky Získej VIP členství Získej TOP profil Tabule Videochat
Přepsat Výchozí Do oblíbených
Přihlášení do Zákulisí
Online: muži 109 | ženy 17 | páry 9
 
Uživatelské deníky - Divadelní představení
Přidáno 23.1.2024, 18:20 - Zobrazit deník uživatele
ikona
Byl začátek podzimu a já se s rodiči vracel z místního divadla. Naši si před a během představení dali pár drinků, takže odcházeli v bujaré, veselé náladě. Obzvlášť mamka byla rozverná a pořád se jen smála a vtipkovala.
Já se pomalu coural za nimi ven z divadla a tajně doufal, že si tuhle náladu udrží až domů, do ložnice.
Domů jsme to měli necelou půlhodinku pěšky, takže naděje byla.
Ještě nebylo úplně zima, podzim teprve začínal, ale stmívalo se brzy a my vpadli do tmy našeho města. Divadlo stojí hned vedle řeky, která naším městem protéká, před divadlem je slušně osvětlená silnice, ale za ním, vedle řeky vede cyklostezka, kde je pouličních lamp jako šafránu.
Taťka měl na sobě černé kalhoty, hnědé kožené boty a černou košili s lehkým sakem.
Mamka měla černé šaty pod kolena s červenými vzory a černé lehké rukavičky až po lokty. Výštřih šatů odhaloval mamčiny menší, ale krásné a pevné prsa. Dokonce zvolila takovou podprsenku, že se jí tam vyjímala i čárka mezi kozama.
Když vyšli rodiče ven, mamka plácla tátu po zadku a pověsila se mu na krk, aby ho dlouze políbila. Když viděla že jsem se přiblížil, navrhla že bych si mohl skočit po cestě domů na pizzu a oni, že si udělají mezitím romantickou procházku při řece, ať na ně ani nečekám.
Bylo mi jasné, kam tím míří, ale peníze co mi podávala jsem si samozřejmě vzal a mířil opačným směrem do města, zatímco rodiče se ztratili za rohem ve tmě.
Okamžitě jsem se otočil na patě a jal se je nenápadně pronásledovat. Tušil jsem, že to nebude jen o procházce.
Když jsem nakouknul za roh, rodiče jsem už neviděl, ale slyšel jsem jejich tlumené hlasy někde v dáli a občas se mamka zachichotala jako malá školačka.
Sunul jsem se podél zadní zdi divadla, když jsem je zahlédnul mihnout se pod jednou z lamp.
Drželi se za ruky a spokojeně si povídali. když vešli zase do stínu, viděl jsem, jak se mamka na tátu vrhla a začala ho vášnivě líbat, hladila ho po tváři a ve vlasech. Zatímco se mezi polibky pořád vesele smála, volnou rukou mu rozepínala poklopec a začala v něm hledat tu táchovu chloubu. Po chvilce mu vytáhla péro a v rukavičkách ho začala honit.
Já nelenil a snažil se dostat blíž abych z následného divadla taky něco měl.
Mamka zatlačila tátu úplně ke zdi, aby byli schovaní mimo cyklostezku, ale nepřestávala pracovat na jeho ohonu a stavila mu ho do pozoru, dokud nebyl jako kámen.
Pak si bez okolků přidřepla a celé péro si strčila do pusy, snad až do krku.
Táta jen vzdychal a sténal, pomalu mamce pumpoval hlavou na svém ptáku, ale nechával ji, aby vše měla pod kontrolou.
Postupně zrychlovala a ozývaly se mlaskavé, dávivé zvuky jak se máti vášnivě zalykala.
Najednou ji táta rychle zvedl a přitiskl ji ke stěně, hluboko do stínu, když tu kolem nich prosvištěl cyklista s čelovkou. Jen jsem viděl, jak se kužel světla za nimi otáčí a sleduje je. Určitě už z dálky viděl něco podezřelého, ale asi neměl koule na to zastavit a pokochat se.
Zato já byl ukrytý ve křoví, takže mě nezahlédli jak rodiče, tak cyklista.
'Ty vole..' usmála se mamka 'To bylo štěstí, myslíš že něco viděl?'
'Na to ti kašlu, pojď se mi nastavit, ty moje kurvičko. Hezky ji na mě vyšpul.' Opáčil táta a otočil si mamku čelem vzad, zatlačil jí na záda aby měla zadek hezky nastavený a vyhrnul jí šaty až nad prdelku.
Bílé krajové kalhotky ve tmě jen zářily, do té doby, dokud si je mamka neshrnula až ke kotníkům, kde je odkopla a pořádně roztáhla nohy.
Taťka nečekal na nějaký povel a rovnou zabořil čuráka do mamky, která byla vzrušením celá vlhká, jen to mlasklo a mamka sykla. Zapřela se rukama o stěnu a nechala se tvrdě ojíždět . Zvrátila hlavu nahoru, zavřela oči a jen hekala jak do ní táta bušil. Tentokrát si ji bral opravdu nevybíravě, přirážel tvrdě, až necitlivě. Rukama jí mačkal a hnětl půlky jako těsto, aby je občas pořádně proplesknul. Ten zvuk se linul po řece a po cyklostezce, ale nikdo v doslechu nebyl. Jenom já se stojícím ptákem, schovaný ve křoví.
Nocí se nesly pleskavé zvuky společně s tlumenými vzdechy a kňouráním mamky, jak jí tenhle pokulturní šuk dělal dobře.
Mamčiny půlky se v měsíčním světle krásně vyjímaly, když táta přirazil, šlo vidět, jak se jí prdelka hezky vlní. To mi už nedalo a musel jsem si ho vytáhnout z kalhot a aspoň trochu promnout, pomačkat. Kdybych mohl, stříkal bych ve vteřině, ale tohle představení jsem chtěl vidět až do konce.
Taťka pořád drtil mámu jako děvku, občas ji zatahal za vlasy, nebo za kozy, které jí v divokém tempu vyskákaly z výstřihu.
Ty její velké tvrdé bradavky v tátových rukách jsem prostě záviděl.
'Hezky drž ty kurvičko.' říká tatin 'Za chvilku budu, tak drž, chci tě pořádně vystříkat.'
'Jo, šukej, dělej, nepřestávej ty kanče.' Nechala se mamka unést. 'Jo, jooo... Udělej mi to pořádně.'
Mamka začala přerývavě dýchat a třást se, nebylo to zimou, ale přicházející orgasmem.
První se jí začaly třást nohy, jakoby je měla z rosolu, pak celé tělo a to už matka nevydržela a rozkřičela se na celé kolo. Naštěstí jí táta duchaplně zakryl rukou pusu a pokračoval dál v mrdání své nadržené manželky.
Když mamčin orgasmus odezněl, táta ji přinutil si pokleknout a vrazil jí ptáka do pusy.
'To ti musím zacpat hubu, aby jsi neřvala? Kuř, hezky mě vysaj. Dělej.'
A kuřba pokračovala nanovo, ovšem tentokrát to táta vzal do vlastních rukou, doslova. Trhal mamčinou hlavou tam a zpět, až jí rozcuchal účes a vlasy se jí přilepily na uslintaný obličej.
'Dohoň mě, hezky si mě vyhoň do ksichtu.' Poručil táta a mamka zase v rukavičkách honila jako o život.
Po necelé minutě už jí obličej, výstřih a vyplazený jazyk pokropilo tátovo husté bílé semeno za tlumeného sténání a kňučení.
Mamka prostě věděla, jak určitě věci správně uchopit.
Taťka očividně spokojený vlepil mámě na postříkané rty velkou pusu a utíral si už povadajícího ptáka do kapesníku, zatímco máti se ohlížela po kalhotkách.
To jsem věděl, že je nejvyšší čas vzít nohy na ramena a pomalu po anglicku se vypařil.
Domů jsem došel asi po půl hodině s pořádnou kládou v kalhotách, takže jen jsem vlezl do pokojíku, musel jsem sáhnout k ruční úlevě. Naši nebyli ještě doma, takže jsem křičel přes celý pokoj a cákal do matčiných kalhotek, které jsem jí ukradl v prádelníku.
Rodiče se vrátili asi až nad ránem. Když jsem vstal, už byli doma a já v koupelně na zemi našel mamčiny šaty, které měly na vystřihu a různě kolem bílé zaschlé fleky. Její rukavice vypadaly, jakoby je máčela v nějakém řídkém lepidle. Směs slin a semene.
Miluju svoje rodiče.

Zpět na deníky


NÁŠ TIP: Erotická seznamka

TOP amatérská videa
0:12foto-galerie
0:42foto-galerie
0:21foto-galerie
0:25foto-galerie
TOP amatérské fotky
foto-galerie
foto-galerie
foto-galerie
foto-galerie
TOP amatéři uživatelé
miaangel
miaangel

Olomouc
Hetero
foto 3, video 1

reiner700
reiner700

Praha
Bi
foto 2, video 2

roxyroxy
roxyroxy

Trenčianský
Hetero
foto 4, video 3

panterka
panterka

Kladno
Hetero
foto 1, video 3

Náš TIP!
Erotické masáže Praha