Amatéři Erotická seznamka Amatérská videa Amatérské fotky Získej VIP členství Získej TOP profil Tabule Videochat
Přepsat Výchozí Do oblíbených
Přihlášení do Zákulisí
Online: muži 72 | ženy 8 | páry 7
 
Uživatelské deníky - Jak jsem přišel o panictví
Přidáno 21.5.2025, 18:52 - Zobrazit deník uživatele
ikona
V mém věku už dávno všichni kamarádi měli holky, nebo nějaké sexuální zkušenosti, já právě dovršil 18 let a pořád jsem byl panic. Ale to se mělo jednoho krásného večera změnit.
Pravidelně jsme od 16ti chodili s partou na zábavu vedle ve vesnici. Chodily tam krásné holky, pravda. A vyzývavé. Vždycky když jsme přijeli, tak se na nás usmívaly a oči jen zářily, jak si nás vybíraly, která si koho uloví tentokrát pro sebe. Byla to parta středoškolaček, my jim říkali srny, doteď nevím proč. Ale já měl slabost pro jinou holčinu, mimo partu a tak trochu mimo zajeté koleje.

Jmenovala se Zuzka, měla dlouhé zrzavé vlnité vlasy, oříškové oči a tak trochu baculka. Velký zadek, větší prsa a faldy, co lehce přetékaly přes upnuté rifle, které zvýraznily její ženské křivky.
Celkově nosila Zuzka ráda přiléhavější šaty, byla pyšná na svou postavu a i přes odsudky, zlé pohledy a uštěpačné poznámky o váze byla vždy nad věcí a nenechala se rozhodit. Byla to prostě taková volnomyšlenkářka která si žila ve své ideální bublině a byla s tím spokojená.
Srny ji pomlouvaly na každém kroku a nenechaly na ní nit suchou. Moji kamarádi jim samozřejmě přitakávali jen aby se jim dostali do kalhotek.
Já se naopak Zuzky zastával, ale časem jsem viděl, že to nikam nevede. Jedna srna, Ivana, dlouhé černé vlasy, drobná postava, poblečení jak šlapka. Aspoň podle mě, ale kámoši se mohli přetrhnout aby ji dostali. Ta ji měla v hubě každý večer. Myslím, že jí tak trochu záviděla odvahu vybočit z davu.

Měl jsem raději Zuzčin styl a pohodu. Vždy byla ke mě milá a brala jako sobě rovného, i když byla o nějaké 4 roky starší. Vždycky jsme dali aspoň jedno pivko, dobře pokecali, občas to na parketu slušně rozjeli kdy se Zuzka nebála se ke mě přitisknout abych cítil všechny její ženské křivky a mně z ní vždy stálo péro v kalhotech až k prasknutí. A cítila ho na stehně, to ne že ne.
Vždy se jen usmála, tak krásně, jak to uměla jen ona, pohladila po tváři a řekla ať se krotím, nebo si bude myslet, že ji chci do postele. A já chtěl. Sakra, nikoho jsem nechtěl tak moc opíchat jako Zuzku. Žádná ze srn ani jiných holek okolo jí nesahala ani po kotníky.

Jednou na parketě, když jsem už byl přiopilý, jí sáhl na zadek a pořádně stisknul. Pro mé překvapení se Zuzka nebránila. Jen se dokola zasmála a přitiskla se ke mě ještě víc.
'Ty hřebečku' řekla mi do ucha 'Tak já se ti opravdu líbím? Myslela jsem, že máš zálusk na jiné holky tady, ale podle té boule v kalhotách jsem tvoje favoritka já, co?'
Dala mi pusu na krk, pak na tvář a nakonec jsme se na parketě divoce líbali. Držel jsem ji jednou rukou za ten její velký pevný zadek, druhou jezdil přes prsa, bříško až dolů do rozkroku. Zuzka se mi zase jednou rukou hrabala ve vlasech a druhou mačkala můj malý zadek.
Funěli jsme a naše jazyky se proplétaly, neřešil jsem nic okolo. Cítil její vůni vlasů a parfému. Její horké tělo a chemii, která mezi námi proudila, jiskřila.

Když hudba dohrála a my se šli napít ke stolu, zahlédl jsem pohledy kamarádů, kteří jen třeštili nechápavě oči a srny zase vrhaly znechucené pohledy. Jen jsem prošel okolo, na všechny se hezky usmál a usadil se vedle mojí zrzky.
Cítil jsem, že dnes to klapne, že dnes večer se konečně dočkám a přijdu o panictví. A ještě k tomu s holkou, která mě šíleně rajcovala.

Po chvilce jsem už k sobě byli zase přilepení a já navrhnul, žebysme se mohli projít někam, kde budeme mít soukromí. Zuzka nadšeně souhlasila, sebrali jsme se a ruku v ruce zmizeli v noční tmě.
Šli jsme stezkou která vedla do parku kde bylo jen pár pouličních lamp, jinak přítmí. Říkalo se tomu šmajchlpark. Hádejte proč. Ano, místní mládež tam většinou provozovala opilecký, náhodný sex.
A já se měl zařadit po bok mnoha šťastlivců.
Když jsme procházeli kolem velkého dubu, natlačil jsem na něj Zuzku a zase ji začal vášnivě líbat, jenže tentokrát jsem zašel ještě dál a zasunul jí ruku do kalhot a pomalu nahmatal vlhké místo na jejích kalhotkách, které jsem začal pomalu masírovat, zatímco moje partnerka mi vycházela krouživými pohyby pánve vstříc a vrněla blahem. To jsem věděl, že jsem na správné cestě.
Zatímco já se věnoval jejímu rozkroku, Zuzka nezahálela a sama mi zajela do kalhot a pomalu mi honila péro, které vyloženě křičelo po zásunu.
Když jsme byli v nejlepším, všimli jsme si party lidí, která se k nám blížila, tak jsme se zdekovali ke vzdálenějšímu altánku, kde jsme měli víc soukromí.
Tam už mi Zuzka rozepla poklopec a vyskočil na ni můj tvrdý penis. Žíly naběhlé, žalud nateklý, koule plné k prasknutí. A honila mi ho. Zkušeně si naslinila ruku a na nic víc nečekala. Já jen stál opřený o stěnu a užíval si tu slast.
Ano, Zuzka byla zkušená v pravém slova smyslu. Kolovalo o ní spousta fám a řečí, že ji ojelo už snad 10 kluků jen z místní zábavy. Nevím co je na tom pravdy, ale píchala minimálně s pěti kluky, které jsem znal. Ale to mi bylo v tu chvíli jedno. V tu chvíli držela v ruce čuráka a hlavní bylo, že ten čurák byl můj a já měl v plánu si to užít na maximum.
'Pomalu Zuzi, zpomal nebo už budu.' Prosil jsem ji, když se vžila do situace a užívala si, jak mě měla v hrsti. Doslova.
'Pomalu, nebo budu stříkat. Chci sex, chci abys byla moje první. Prosím, dost.'
Škemral jsem jako malý kluk, ale bylo to k ničemu, teď jsem byl její hračka a ona se s úsměvem dívala na mě, jak se ceý třesu a na péro, ve kterém mi začalo cukat a stříkat hustá mrdka, která s plesknutím dopadala na podlahu altánku. Začal jsem křičet blahem a Zuzka mi pohotově zacpala pusu rukou aby ztlumila moje výkřiky. Bylo toho hodně. Něco skončilo na její ruce, rukávu, něco na zemi.
'Ty kanečku, ty teda stříkáš. To se ti musí jako panicovi nechat!' usmála se Zuzka a nepřestávala mě tahat za ptáka a mačkat mi koule. Byl jsem tak nadržený, že mi nevadnul, ale pořád stál jak svíčka.
Přitiskl jsem Zuzku ke stěně, vyhrnul jí triko i podprsenku a vyvalily se na mě její velké bílé trojky s růžovými dvorci a malýma bradavkama.
Začal jsem je sát, mačkat a vůbec jsem do nich zabořil obličej. Nemohl jsem se nabažit jejího těla.
'Chci tě Zuzi. Já tě chci ošukat. Moc to potřebuju.' žadonil jsem a věnoval se jak jejím prsům, tak kundičce, která už byla mokrá a připravena na sex.
Zuzka se zase jen zasmála. 'No to vidím že chceš šukat. Vždyť ti pořád stojí, i po takovém výstřiku.' Vzala mi hlavu do dlaní, políbila mě na rty a řekla 'Tak co už s tebou ty můj hřebečku. Pojďme na to. Uděláme z tebe muže.'
Z kapsy kalhot vytáhla kondom který rozbalila a něžně mi ho nasadila na penis.
Sundala si rifle a rozložila je na zem, aby si na ně lehla. Zvedla nohy abych jí mohl sundat mokré kalhotky a předemnou se ukázala její narůžovělá kundička s malým proužkem zrzavých chloupků nad klitorisem který čněl mezi pysky. Neváhal jsem už ani vteřinu a klekl si mezi její pevné stehna, kterýma mě obemkla kolem pasu a rukou si navedla můj žalud na ústí její hladové, vlhké lasturky.
Zasunul jsem pomalu s dlouhým, úlevným výdechem když jsem ucítil teplo její kundičky na mém ptáku. Čekal jsem snad všechno, ale tenhle pocit překonal všechny moje představy a já zabředával do Zuzky víc a víc. Dívali jsme se jeden druhému do očí a pomalu si vychutnávali jeden druhého. Vyhrnul jsem jí tričko ještě výš a její velké bílé prsa na mě zářily ve světle měsíce, který prosvítal děravou střechou altánu.
'Tak pojď ty můj koloušku. Opíchej si mě, opíchej svoji zrzku.' šeptala mi do ucha zatímco já na ni nalehnul celou svojí váhou a cítil, jak celé její tělo hoří touhou. Své nohy obtočila kolem mého zadku a rukama mě tlačila do zad abych se do ní dostal co nejhlouběji.
Oba jsme po chvíli hekali a funěli. Zuzka tiše vzdychala a kňourala zatímco já do ní bušil co mi síly stačily.
Byl jsem mladý a nadržený, chtěl jsem ji pořádně ošukat a neuvědomil si že čím divočeji prcám, tím rychleji zase budu, i když jsem před chvílí jednou stříkal.
Zuzka měla přivřené oči, pootevřenou pusu a sténala pod mými přírazy, kdy jsem se do ní bořil až po koule. Její rusé vlasy měla rozprostřené po podlaze až jí vytvářely svatozář nenasytné divoženky. Pár vlasů měla taky potem přilepených na tváři a já se nemohl nabažit toho pohledu na ni.
Když jsem se začal třepat a cukat sebou, oba jsme poznali že se blížím k dalšímu vrcholu.
Líbal jsem ji na rty a tvář, nepřestával ji šukat když mi pošeptala abych v ní zůstal a stříkal.
'Nestyď se... udělej se. Chci tě cítit u mě. Stříkej koloušku.'
A já stříkal. Péro mi pulzovalo dalšími mocnými cákanci, které končily v kondomu. Chtěl jsem zase křičet, ale tentokrát mi Zuzka vrazila do pusy jazyk a já vykřičel svůj orgasmus do jejích úst.
Když bylo po všem, oba jsme spolu ještě jen tak na sobě leželi, oddechovali a dívali se jeden druhému do očí. A já se v ten moment zamiloval.

Zpět na deníky


NÁŠ TIP: Erotická seznamka

TOP amatérská videa
1:11foto-galerie
0:19foto-galerie
0:43foto-galerie
0:56foto-galerie
TOP amatérské fotky
foto-galerie
foto-galerie
foto-galerie
foto-galerie
TOP amatéři uživatelé
jungforallgames
jungforallgames

Ústecký
Hetero
foto 0, video 0

cert19
cert19

Bratislavský
Hetero
foto 5, video 26

certicajedna
certicajedna

Košický
Hetero
foto 6, video 20

baculkahanka
baculkahanka

Plzeň-město
Hetero
foto 1, video 1

Náš TIP!
Erotické masáže Praha