Amatéři Erotická seznamka Amatérská videa Amatérské fotky Získej VIP členství Získej TOP profil Tabule Videochat
Přepsat Výchozí Do oblíbených
Přihlášení do Zákulisí
Online: muži 107 | ženy 16 | páry 8
 

Web je velice přehledný a každý si tu přijde na své.


Všech 250 inzerátů holek na seznámení si můžete filtrovat podle svých vlastních preferencí. Máte rádi velká prsa, vyholené klíny nebo dáváte přednost nějakému konkrétnímu etniku? Na tomto webu nic není problém. Vše si můžete zadat do filtru a ten vám vygeneruje holky na seznámení přímo pro vás. Samozřejmostí je i vyhledávání podle kraje, konkrétního města nebo praktiky, na kterou zrovna máte chuť.


Pokud chcete pouze uvolnit tělo po náročném dni, nebo rozproudit svojí erotickou energii, nebo pouze chcete zažít něco nového, na tomto webu najdete i přes 100 inzerátů masérek, které se intenzivně věnují erotickým masážím. Můžete si vybrat z masáží jako je nuru, tantra, masáž prostaty nebo erotickou masáž penisu s ručním zakončením. Věřte, že se vaše energie rozproudí a vy se ocitnete v naprosto jiném světě.


Jestli se váš zájem ubírá jiným směrem a rádi si užíváte praktiky z kategorie BDSM, i na vás na webu mysleli. BDSM je termín používaný k popisu sexuálních praktik, které zahrnují dominanci, podřízenost a kontrolu.


Zkratka BDSM v sobě skrývá slova, jako bondáž - omezování svobody a pohybu, například provazy, pouty nebo jinými omezeními; disciplína - dohodnutá pravidla a tresty; dominance – vláda nad druhým partnerem, ať už během sexuálních praktik nebo mimo ložnici; submise -podřízení se činům a přáním dominantního partnera; sadismus a masochismus - potěšení, které může partner cítit z způsobení bolesti (sadismus) nebo přijetí bolesti (masochismus), ať už fyzické nebo emocionální. Záleží potom na vás, jaké praktiky hledáte.


Dominy, které mají na webu zveřejněný inzerát například nabízejí praktiky, jako je ballbusting, footfetish nebo elektrosex. Jak se říká, představivosti se meze nekladou.


DobryPrivat.cz je tak propracovaný, že si tu můžete najít i podniky specializující se na erotické služby, erotické masáže, escort nebo swingers. Každý si tu prostě přijde na své, ať hledá cokoliv.


A pokud hledáte odpovědi na otázky, na které jste se možná báli zeptat, možná jste nevěděli kde hledat, nebo jste jen zvědaví a chcete se něco nového dozvědět, je tu pro vás připravená sekce blogu tzv. Sexypedie, která se do hloubky zaobírá všemi sexuálními praktikami, polohami, ale najdete tu i rady, tipy a triky, jak si erotiku, co možná nejvíce užít.
TOP amatérská videa
0:35foto-galerie
0:49foto-galerie
1:31foto-galerie
0:22foto-galerie
TOP amatérské fotky
foto-galerie
foto-galerie
foto-galerie
foto-galerie
TOP amatéři uživatelé
gretadom
gretadom

České Budějovice
Hetero
foto 3, video 0

fotovidejko
fotovidejko

Český Krumlov
Hetero
foto 0, video 11

eeeyuska
eeeyuska

Praha
(19), Hetero
foto 12, video 2

ivanka1972
ivanka1972

Středočeský
Hetero
foto 4, video 6

Náš TIP!
Erotické masáže Praha