Komentář:
Pokud by někdo věděl , kam by se dali poslat chlapi na stavbu či jinou práci/brigádu, dejte vědět :) škodni nebudete! Sex ne, kafe ano a pak dle sympatií :)
Pokud neumíte gramatiku ani základní školy, nepište mi prosím - správy, zdílet... atd.
Pánové, prosím! Zabředli jste v přesvědčení, že jste mocipáni světa a každá Vám padne k nohám. Je léto, tak mě laskavě nezvěte do termálek! Omg, koupaliště je v létě lepší! Nezvěte mě na kafe, já kafe nesnáším! Nezvěte mě k sobě do pelíšku, nemám zájem :) Vlastně si ušetřete práci a nepište mi vůbec pokud nemáte alespoň průměrné IQ :) díky!
Raději budu za ledovou královnu, která nikomu nedá než za kurvu, která dá všem :) A chlapi, co kdybyste byli originální? Doopravdy si myslíte, že mě dostanete na zprávy typu \\\"svrbí tě? vyšukám tě nejlíp na světě? čubko? já lížu pořád a cucám?\\\" Najednou každý chlap miluje orál a je Christian Grey.... A přitom be nevydržel déle než 4 min :) Jsem zlá? Tak to se raději neptejte na to, co jsem nenapasala :) Vážím si zvířat více, než lidí. Vždy jsem upřímná i za cenu toho, že budu za píču. Jsem hezká vysoká černovláska a přestože mám spoustu ,, nápadníků a zájemců\\\" nikdy jsem nepodvedla svého ex partnera. Nesnáším hloupý lidi, kluky co si myslí, že holky jsou jen ,, bonus\\\" ve světě chlapů na šukání, vaření atd., holky co se kurví a přitom jsou schopný napsat - ale mám přítele a miluju ho, jsou mi odporný lidi kteří jsou závislí na drogách, hulí trávu, nebo jsou schopný ublížit dítěti, zvířeti nebo slabšímu. Směšný ti co dělaj scény že nemaj cigáro a nutně potřebujou kouřit, ti co nemají vůli něco dokázat a jen si stěžujou. Jo a jinak lidi si do svýho života vybírám, za přítele(kamaráda) bych dala ruku do ohně, za přítele-partnera bych dala život, miluju sex, párty a nejsem uťápnutá puťka doma na zadku. Je mi 21 a je mi u prdele, že mě ti co mě neznají považují za namyšlenou mrchu. VLASTNĚ JÍ JSEM. P.S. Fotky můžu ukazovat, protože jsem někdy placená fotomodelka :) jen jako záskok, každopádně se za sebe nestydím.