V lese
Někdy se mi stane, že mi péro zničehonic vstane. Potom vytáhnu ho kdekoliv, třeba uprostřed lesa... A hraju si s ním tak dlouho,až vyždímanej klesá
Komentáře k fotoalbu - V lese
eagle1994 Posl. aktivita: 26.6.2026 3:39 Posl. přihlášení: 26.6.2026 03:30 Počet přihlášení: 40x Pohodář