Amatéři Erotická seznamka Amatérská videa Amatérské fotky Získej VIP členství Získej TOP profil Tabule Videochat
Přepsat Výchozí Do oblíbených
Přihlášení do Zákulisí
Online: muži 136 | ženy 18 | páry 11
 
Uživatelské deníky - Máma zahýbá s kolegou
Přidáno 21.10.2023, 22:33 - Zobrazit deník uživatele
ikona
Můj kolega Radim byl vždycky tak trochu holkař. Nehledě na fakt, že byl ženatý, uháněl v práci každou sukni kterou mohl. A nutno říct, že mu to často vyšlo. Neměl kdovíjakou postavu, ale měl charisma a byl správně drzý.
Několikrát jsem ho přistihl na odpolední směně s jednou z pracovnic u nás mezi regály, kde ji pígloval. Ale to, co mělo teprve přijít, na to se nachystat nešlo.
Občas mě z víkendové šichty vozil domů, a při té příležitosti si u nás dal aspoň kafe. Hned při první návštěvě okukoval moji matku aby mi pak následně řekl, že v těch těsných teplákách měla krásnou prdelku a dokonce jí viděl i vyrýsovanou pičku. To jsem mu samozřejmě nevěřil, byl to kecal a rád provokoval.
Ale mamka ho měla ráda, byl to vtipálek a byl hodně společenský.
To tak jednou měl přespat u nás, když jsme šli na oblíbenou kapelu, co u nás hrála.
Přišli jsme domů nad ránem a slušně připití. Já padnul do postele a upadal do spánku. Radim byl svalený vedle na zemi, ale po chvilce se odebral do koupelny, že musí jít.

Opět se o mě pokoušel spánek, když mě po pár minutách probral nějaký tlumený hlas z koupelny, rozhlédnul jsem, a Radim nikde. Tak jsem vylezl z pokoje, že ho zkontroluju, jestli mu něco není. Hned ve dveřích jsem ale uslyšel mámu "...to neřeš, starý spí. Ten se jen tak nevzbudí. Hlavně bacha na mladého." Radim něco zamumlal a z koupelny se ozvalo poplácání...to ji určitě plácal po prdelce. Po nahé prdelce. Přiblížil jsem se opatrně blíž, a viděl nahou máti, jak se zuřivé líbá s Radimem. Ten ji držel za hlavu a jazyky jim jen kmitaly. On byl jen v trenkách, ale už z chodby šlo vidět jeho stojící péro, div mu nepotrhalo spodky.
Mamka ho hladila po zádech, po zadku, aby nakonec skončila v jeho rozkroku, kterému věnovala značnou pozornost. Byla zvědavá na jeho ocas.
Stáhla mu trenky ke kolenům a na ni vykoukl Radimům opravdu pořádný penis. Mámě se rozzářily oči a hned ho začala honit. "Krásné nádobíčko máš, takového jsem dlouho neviděla. Uděláš mi to s ním? Pořádně mě ojedeš?" Prosila ho mamka a mezitím se přesunula k umyvadlu, o které se opřela a vyšpulila na něj prdelku. Čekal jsem, že Radim ho ní hned zasune, ale jen k ním přiklekl a začal jí lízat lasturku zezadu. Občas projel jazykem přes její druhou dírku, a to mamka jen zasykla leknutím a vzrušením zároveň.
Po chvilce už šlo slyšet, že mamka je pořádně mokrá, jak v ní Radim mlaskal. A máma začala vzdychat víc a víc. Kňourala a vlnila se, zadkem se mu narážela na jazyk. Očividně ji dlouho nikdo nelízal.
"Ty jsi neskutečný, to je úžasné, tak už pojď. Pojď do mě. Já to chci!" žadonila mamka.
Radim nelenil, postavil se a nasměroval svůj klacek na máminu pičku. Ještě si na něj plivl a pomalu do ní zajel. Držel ji za boky, aby mu nikam neuhnula a přitom se kochal jejím malý zadečkem.
Občas ji plácnul po prdelce, ale máti ho napomínala, ať je zticha, nebo mě vzbudí, ať ji radši pořádně mrdá.
Radim, známý tím, že bral věci doslova, a byl trošku extrémista, si vzal její slova k srdci. Chytil ji za vlasy, přitáhl k sobě a tvrdě do ní přirazil. Mamka vyjekla, ale držela.
"Tak ty jsi taková kurvička jo?" povídá tiše Radim "To bych do tebe neřekl, že jsi tak mrduchtivá. Vedle ti spí starý, a ty tu nastavuješ svoji kundičku kolegovi od synátora."
A po těch slovech ji začal mrdat tvrdě a rychle. Mamka hekala, vzdychala, koulela očima, kousala se do rtu, ale očividně si užívala každý zásun. Vždyť ani táta si ji nikdy takhle nebral. Jako děvku.
"Chceš abych byla tvoje čubka? Klidně budu, tobě nejde říct ne." povídá máma. "dělej, mrdej mě, mrdej svoji čubku." Na mámu šel orgasmus který v sobě musela sakra dusit.
Při těch slovech mi srdce bušilo tak moc, že jsem měl strach, že mě prozradí. Takhle jsem mámu nikdy neznal. To byl úplně jiný člověk. Ale líbilo se mi to. Temná stránka mojí matky, nechat se mrdat jako děvka. Péro mi z ní stálo, a já musel pracovat na tom, aby mi samým vzrušením nepraskl.
Mamka byla jako v extázi. Kousala se do rtu a tvrdě se nabodávala na Radimovo péro. Ten si ji držel přesně tak, jak potřeboval a užíval si vdané kundičky.
Když už i na Radimovi šlo vidět, že na něj jde orgasmus, nevydržel jsem to, a pustil pořádnou dávku spermatu. Dávka dopadla na koberec, trochu na zeď a já se třepal v tichém orgasmu.
Radim si najednou posadil mámu na vanu "Dodělej mě. Dělej, už budu stříkat" Povídá a mamka poslušně bere jeho péro do ruky, mokré a mazlavé od jejích milostných šťáv a honí ho jako o život.
Když už to na něj šlo, prohnul se v zádech, chytil zase mamčinu hlavu a tentokrát jí ho vrazil do pusy.
Mamka se zalykala jak jeho čurákem, tak dávkou semene, co jí začalo téct po bradě, jak nestíhala polykat.
Radim na to nebral ohledy a pořád jí ho cpal hlouběji a hlouběji do krku, až měla mamka celé prsa od semene a slin.
Když už byl dostatečně uspokojený, nechal ji, ať se dá trochu do kupy. Lízala mu žalud, koule. Sála zbytky semene a přitom se na něj dívala s téměř božskou úctou.
"Tak co, zopakujeme to někdy?" Zeptal se Radim. "kdykoliv, tobě roztáhnu kdykoliv" opáčila mamka s úsměvem, zatímco Radim se u umyvadla oplachoval.
Ráno poté, na sebe oba vrhali nenápadné pohledy, které jsem zaregistroval jen já, ale taktně jsem mlčel. Péro mi v kalhotách zase stálo, a já byl vděčný za to, co jsem minulou noc viděl.
Pár dní po tom, mi Radim řekl, jestli by se mi líbilo, kdyby mi ojel mámu, že ho vzrušuje. Já mu opáčil, že bych o tom asi nechtěl vědět, ale opak byl pravdou.
Mamka nasadila tátovi parohy, ale nikomu to nevadilo. A co se týče táty, co oči nevidí... :)

Zpět na deníky


NÁŠ TIP: Erotická seznamka

TOP amatérská videa
0:32foto-galerie
0:40foto-galerie
1:06foto-galerie
0:11foto-galerie
TOP amatérské fotky
foto-galerie
foto-galerie
foto-galerie
foto-galerie
TOP amatéři uživatelé
helena12
helena12

Vysočina
Bi
foto 4, video 10

livka
livka

Prešovský
Hetero
foto 30, video 6

pelinda
pelinda

Jihočeský
Hetero
foto 1, video 1

subineckaa
subineckaa

Pardubický
Hetero
foto 71, video 52

Náš TIP!
Erotické masáže Praha