Amatéři Videochat Erotická seznamka Amatérská videa Amatérské fotky Získej VIP členství Získej TOP profil Tabule
Přepsat Výchozí Do oblíbených
Přihlášení do Zákulisí
Online: muži 152 | ženy 23 | páry 7
Nyní chatuje 17 uživatelů
 

Deník od broukal

Přidáno 16.5.2020 11:00

Bi sex praktiky

A třetí sen. V soukromí malého bytu já a ještě jeden kluk oba nazí, jen dámské tanga zařízlé mezi půlky jsme jako dvě děvky co máj ptáka spolu vzájemně kouřej čůráky a pak se mrdáme do zadku. Střídáme se a hluboko si zasouváme čůráky a przníme se jak gejové co milují mít v zadku penis. A tak se probudím spocený v obavách, že jsem na chlapy. Ale tajné myšlenky mám skusit sex s mužem.

Přidáno 16.5.2020 10:42

Opýchala mě žena

Opět jsem měl sny. Uprostřed noci v hlubokém spánku cítím doteky na mí zadnici a hlazení na penisu. Poznal jsem, že to není sen. Otevřu očí a vidím ženu s připínákem u pasu. Neboj se, já jsem přišla opíchat a pohrát si s tvou prdelkou. A prstama zajela do mého zadku. Lízat a roztahovat tak, že jsem začal hekat. A tak mi díru připravila na připínák, kterým mi vznikla hluboko do zadku a tvrdě přirážela. Mrdám tě jako děvku. A zmáčknout mě koule vrazila ještě silněji. Tak vymrdala mou díru a zadek přišel o panenství.

Přidáno 16.5.2020 10:22

Nadržená stará dáma

Jeden z mích snů. Já 50ti letý se jen zeptal na možnost ubytování. A dáma mi zdělí, že je plno. Ale chci li tak má pokoj volný u ní doma. Tak to beru. Podvečer se zabydluji a nevšiml jsem si, že madam domácí vešla do pokoje. Jak se vám tu líbí? Zeptá se a já cítím jak se přiblížila. Mou ruku vzala a zasunla si ji pod sukni. Byla na ostro. Cítíš jak je mokrá ta kunda? A to je pořád nadržená ve věku 69 let. Zasunu prsty mezi pisky a cítím to mokro. Pojď mě jí lízát je voňavá má kunda a chutná. Rukou mě chytla za ptáka a honit a mačkat se mi postavyl. Stáhla ze sebe šaty a nahá si lehla a roztáhnu obě nohy. Lízat chci tu mou kundu a zadek. Mám rád lízání vagíny a zadečku. Proto se vnořím mezi stehna a začal jsem lízát 69 let zralou píčku a zadek chlupatý a prstit u toho dámě roztahuju mokré v...

pokračování